PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : ΤΡΑΚΑΡΑΜΕΝ ΛΕΜΕ!!!

CyberDyne
26-04-2005, 22:17
ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!
ΚΥΡΙΟΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΣΤΟΥΚΑΡΑΜΕΝ!!!!
ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΟΤΙ ΗΡΘΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΕΝΑ ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΚΑΙ ΙΔΟΥ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.
ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΗΡΑΣ, ΠΡΟΒΟΛΙΑ, ΨΑΛΙΔΙ, ΖΑΝΤΑ, ΛΑΣΤΙΧΟ, ΦΤΕΡΟ ΕΜΠΡΟΣ ΚΑΙ ΠΙΣΩ, ΨΥΓΕΙΟ ΝΕΡΟΥ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΗΜΙΑΞΟΝΙΟ.
ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΞΙΑ ΠΛΕΥΡΑ!
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΣΑΣ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΚΤΙΜΩΜΕΝΗ ΤΙΜΗ ΟΛΙΚΗΣ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ. (ΤΟ ΣΑΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΚ!!! ΕΥΤΥΧΩΝ ΛΕΜΕ)
Α! ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ IBIZA 2000B SPORT 16V 101HP :oops:
(ΟΙ ΡΗΜΑΔΕΣ ΟΙ ΣΤΡΟΦΕΣ ΜΕ ΡΗΜΑΞΑΝΕ) :!: :evil:
ΕΧΩ ΦΩΤΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΙΣ ΕΠΙΣΥΝΑΨΩ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΤΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟΥΤΣΙΚΟ ΣΤΟΥΚΑΡΙΣΜΑ.
ΜΑΓΚΕΣ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΕΣΑΣ![/img]

g_sap
26-04-2005, 22:29
8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O
Επαθα και εγω ζημια αλλα και εσυ....... :? :?
Καλα πως τα καταφερες? :roll:
Η μια λυση ειναι τροπετο :!:
Η αλλη λυση ειναι καψτο 8O
Οι αεροσακοι ανοιξαν? :roll:

CyberDyne
26-04-2005, 22:48
ΚΟΙΤΑ ΦΙΛΕ, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΙ ΓΡΗΓΟΡΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΟΙ ΟΔΗΓΟΙ.
ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΝΗΚΩ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΝΤΟΥΠΕΡ ΓΡΗΓΟΡΟΣ ΟΔΗΓΟΣ! :wink:
ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΜΠΗΚΑ ΣΕ ΔΕΞΙΑ ΣΤΡΟΦΗ ΜΕ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΑΧΥΤΗΤΑ, ΣΕ ΔΡΟΜΟ ΜΕ ΕΝΤΟΝΗ ΥΓΡΑΣΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΑΛΛΓΗ. ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΠΕΤΑΞΕ ΚΟΛΟ, ΕΡΙΞΕ ΔΥΟ ''ΧΑΣΤΟΥΚΙΑ'' ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΛΗΞΕ ΝΑ ΚΟΠΑΝΗΣΕΙ ΣΕ ΠΕΖΟΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΒΟΥΝΑΛΑΚΙ ΚΑΙ ΒΡΑΧΑΚΙ...!
ΠΩΣ ΒΑΖΩ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ?

@ngel
27-04-2005, 00:41
Απ'ότι βλέπω το έχεις πάρει πολύ ψύχραιμα...
Το πήγες να σου εκτιμήσουν το κόστος της ζημιάς;
Όσο για τη φωτογραφία, στείλε μου την στο ibiza@ibiza.gr και θα την αναιβάσω εγώ... :wink:

DiaVoLo
27-04-2005, 15:52
Φιλε μου περαστικα και ειμαι σιγουρος πως θα το φτιαξεις ξανα το ΙΒΙΖΑκι ακομα καλυτερο :wink:
Τωρα θελει ψυχραιμια και οχι βιαστικες κινησεις.
Μπορεις να βρεις πολλα ανταλλακτικα μεταχειρισμενα οποτε το κοστος θα μειωθει κατα πολυ.....
Ελπιζω γρηγορα να το ξανα εχεις στα χερια σου και παλι περαστικα....

Υγ. Η υγρασια πραγματικα ειναι πολυ υπουλη γιατι δεν φενεται και το αμαξι γλιστραει παρα πολυ!!!!
Την πατησα και εγω προχτες σε μια κατηφορικη δεξια αλλα ευτηχως χωρις δυσαρεστα αποτελεσματα.....

kpilidis
27-04-2005, 22:44
ωχχχ περαστικα φίλε μου!!!!! καλως ήρθες και εσυ στο STUKACLUB !
και εσύ στο γκρουπ
εκτίμηση έκανες?

geo
29-04-2005, 21:25
Τι γινεται ρε παιδια?Πολυ στουκα πασχαλιατικα.Κι εγω σημερα ακουμπησα το αμαξι για πρωτη φορα μετα απο 9 μηνες απο απροσεξια .Πηγαινα στην αντιπροσωπια να βαλω τα sachs και εκει που φρεναριζα ρολαριστος γυρισα το κεφαλι να κοιταξω το κινητο και ακουσα το μπαμ.Ευτυχως ο προφυλακτηρας του μπροστα ηταν μαυρος(αβαφος) και τα σημαδια στον δικο μου προφυλακτηρα εξαφανιστηκαν μεσω μιας θαυματουργης κρεμας της porzelak. Ωστοσο παρατηρησα οτι ο δεξιος αρμος του καπο στην ενωση με το φτερο κανει ενα ανεπαισθητα μεγαλυτερο κενο απ'οτι ο αριστερος.Θελει πολυ παρατηρητικοτητα για να το δει καποιος.Αυτο σημαινει οτι εχει αρπαξει ελαφρα η μετωπη ή οι βασεις του προφυλακτηρα.Παρολα αυτα δεν εχουν σπασει ουτε οι βασεις των φαναριων,ουτε εχουν ανοιξει οι θολοι ουτε φαινεται να εχει στραβωσει η μετωπη και ο προφυλακτηρας κι αυτος ανεπαφος..Δε νομιζω να ασχοληθω για να το φτιαξω ωστοσο τα εχω βαλει με τον εαυτο μου για την απροσεξια μου.Ουτε στον γυρο του επιταφιου δεν πηγα απο την στεναχωρια μου.Φυσικα ουτε λογος για sachs μετα...

Tempelakos
30-04-2005, 11:18
An eisai diatethimenos na baleis kana psilometaxeirismeno antalaktiko gyrw sta 2000 prepei na sou faei... prosoxi pedes ti allo mporw na pw.
:roll: o Super Duper Grigoros odigos sta posa xlm tin ora Metafrazetai? Etsi apo aporia LOL Perastika! :oops:

Tsakinnen
30-04-2005, 12:34
Αν ψαχτεις με μεταχειρα θα την βγαλεις φτηνα...
By the way...
Τι παιζει με τα Ibiza και τις στροφες???
Σαν πολλα οικοπεδα δεν πουληθηκαν τον τελευταιο μηνα???

@ngel
30-04-2005, 12:45
Τι παιζει με τα Ibiza και τις στροφες???
Σαν πολλα οικοπεδα δεν πουληθηκαν τον τελευτεο μηνα???

Γι αυτό σας λέω να πάμε να βάλουμε όλοι την ανάρτηση του Cupra, αλλά εσείς δεν με ακούτε... :?

kpilidis
30-04-2005, 20:28
το ενα το οικόπεδο μου το πήρε "δωρο" ο αδερφός μου!!!! :cry:
σπύρο κόστος για τις αναρτήσεις του cupra (σινεμπλοκ,αντιστρεπτικη και τι αλλο?τα ψαλιδια?(ξέρεις πόσο έχουν τα ψαλίδια? 8O )

CyberDyne
10-05-2005, 17:19
ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!
ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΖΗΜΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΤΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ 2000 ΕΥΡΩΠΟΥΛΑ (ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ). ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΕΤΕ ΜΙΑ ΒΑΣΗ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΑΝΤΛΙΑΣ ΤΙΜΟΝΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΤΛΙΑ ΤΙΜΟΝΙΟΥ ΣΤΙΣ ΖΗΜΙΕΣ! ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΜΑ!@#$ΚΙΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΚΑΛΗ ΛΕΜΕ :twisted: .
ΘΑ ΒΑΛΩ ΕΛΑΣΤΙΚΑ GOODYEAR F1 195/50/15. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΥΡΑΣΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΡΩ ΜΙΑ ΖΑΝΤΑ ΟΖ SUPERTURISMO 15'' Η ΟΠΟΙΑ ΕΣΠΑΣΕ ΣΤΟ ΤΡΑΚΑΡΙΣΜΑ.
ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!! Α ΦΩΤΟ ΘΑ ΣΤΕΙΛΩ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΤΑ.
ΜΑΓΚΕΣ ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΤΕ ΤΑ ΣΕΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ! :wink:

CyberDyne
10-05-2005, 17:26
ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΣΚΟΠΕΥΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ SACHS ΤΗΣ SEAT FORCE. ΛΕΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΑ Η ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ? ΑΝΑΜΕΝΩ ΕΝΑΓΩΝΙΩΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΑΝΑΜΕΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΣΤΟΡΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΟΥΝ :!: :wink:

@ngel
10-05-2005, 23:20
Δεν ξέρω αν δίνουνε sachs για το δικό σου... αλλά στο Top Gun II φορούσαν bilstein με eibach ελατήρια...
Μάλλον θα ήταν καλύτερα να προσανατολιστείς σε αυτή την επιλογή... :wink:

kpilidis
11-05-2005, 13:19
Δεν ξέρω αν δίνουνε sachs για το δικό σου... αλλά στο Top Gun II φορούσαν bilstein με eibach ελατήρια...
Μάλλον θα ήταν καλύτερα να προσανατολιστείς σε αυτή την επιλογή... :wink:

γιατι νομιζω οτι ειδα και για αυτο το μοντελο να δινουν sachs? :?

@ngel
11-05-2005, 13:24
Σε τι τιμή Κυριάκο;;;
Και με τι ελατήρια...;;;

kpilidis
11-05-2005, 14:20
σπυρο σου ειπα και στο τηλ ότι στην αντιπροσωπεια είδα ενα χαρτι με προσφορες για αναρτησεις για ολα τα μοντελα!
απο δευτερα θα περάσω μια βόλτα να ρωτήσω!

@ngel
11-05-2005, 14:55
Ωραία Κυριάκο...
για δες και ενημέρωσέ μας... :wink: