PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : GRATZOUNIA SOS!!!!

Tempelakos
28-04-2005, 21:28
Simera pou eftasa sto kosmiko mou xwrio - agrinio kathws parkara akoumpisa ena sagre pezodromio kai i gwnia tou profilaktira gdarthike!!!
Eimai etoimos na frikarw pedia mporoume na kanoume kati gi ayto? na to kalipsw? i alifi epanefe to xrwma alla os ekei
Na allaksw prof. poso paei?
H E L P M E eimai se oria krishs!

kpilidis
28-04-2005, 21:57
το γδαρσιμο είναι βαθυ?
φαινεται δηλαδή το μαύρο πλαστικο?

@ngel
29-04-2005, 00:22
Φίλε μου, κατ'αρχήν χαλάρωσε και αφού δώσεις τους χαιρετισμούς μου στο κοσμικό Αγρίνιο πάρε χαρτί και μολύβι και σημείωνε!
ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΗΡΑ.
Και ΝΑΙ, είναι ακριβός!
Αν είναι βαθιά η γρατζουνιά, δοκίμασε να το κάνεις με το πινελάκι που θα βρεις στην αντιπροσωπεία για το χρώμα του αυτοκινήτου σου...
Εαν είναι η πρώτη σου γρατζουνιά -όπως φαίνεται- καταλαβαίνω απόλυτα πως αισθάνεσαι, όπως και όλοι μας εδώ πέρα, αλλά πίστεψέ με, επειδή ζείς στην Ελλάδα, δεν αξίζει να ασχοληθείς σοβαρά μαζί της, μιας και κάποιος θα βρεθεί να σε ξαναβάλει σε ανάλογες σκοτούρες...
Αλλά αφού είναι στο προφυλακτήρα και όχι σε κάποιο μέταλλο, μην ανησυχείς καθόλου...

DiaVoLo
29-04-2005, 06:57
Φιλε μου ΟΧΙ δεν χρειαζετε να αλλαξεις προφυλακτηρα και οπως ειπε και ο Σπυρος δυστηχως ειναι ακριβος....
Μπορεις να πας σε φαναρτζη να στον τριψει στη γωνια εκεινη να το λειανει και να το ξαναβαψει τοπικα.....

Tempelakos
29-04-2005, 12:25
Pedia katarxas sas eyxaristw alla de mporw na th blepw ayti ti gratzounia tha paw sti seat molis gyrisw stin athina... Prwi prwi piga kai agorasa Ena leiantiko TUrtle wax Safe cut mia alifi pou epanaferei to xrwma kai ena High gloss keri tha ta perasw ooooola ayta kai tha dw... tha arxisw na anapolw tis epoxes tou kaoutsouk! De thelw gratzounia i gratzounia einai gyftia einai deigma xazomaras klaps klaps. (ektos ki an stin exoune kanei alloi) I 'll keep You posted!

Ramidakos
29-04-2005, 13:14
Pedia katarxas sas eyxaristw alla de mporw na th blepw ayti ti gratzounia tha paw sti seat molis gyrisw stin athina... Prwi prwi piga kai agorasa Ena leiantiko TUrtle wax Safe cut mia alifi pou epanaferei to xrwma kai ena High gloss keri tha ta perasw ooooola ayta kai tha dw... tha arxisw na anapolw tis epoxes tou kaoutsouk! De thelw gratzounia i gratzounia einai gyftia einai deigma xazomaras klaps klaps. (ektos ki an stin exoune kanei alloi) I 'll keep You posted!Που να δεις τι ζημιά μου έκανε ένα μηχανάκι που έπεσε πάνω μου... Να μην στεναχωριέσαι, λαμαρίνες και πλαστικά είναι αυτά. Η πρώτη είναι το πολύ ζόρι, μετά το συνηθίζεις :lol:

Darkside
29-04-2005, 17:32
στενεχωριεσαι για μια γρατζουνια,,??,,ελα να δεις το δικο μου ποσες εκαντονταδες γρατζουνιες εχει σε καπο,,πλαινα και μπροστα προφυλακτηρα απο τις γατες,,, :roll:

Tempelakos
30-04-2005, 11:11
Kai idou ta apotelesmata fysika meta to kerwma anakalipsa kai simadakia apo gates axnes axnes gratzounies... :cry: EVgala kai mia fot me to kinhto gia na postarw lol alla kapou exasa ti mpala kai de mpenei[/img]

Tsakinnen
30-04-2005, 12:39
Χαλαρα παιδια...
Αν καναμε ετσι για τις γρατσουνιες...

@ngel
30-04-2005, 12:40
alla kapou exasa ti mpala kai de mpenei

Στείλε μου την στο ibiza@ibiza.gr :wink:

kpilidis
30-04-2005, 20:25
δηλαδή εμεις τι να πούμε?!
γιώργο αλλοι με γρατσουνιες κάνουν έτσι! τι να πούμε εμεις οι τρακαρισμένοι?

Ramidakos
02-05-2005, 16:53
τι να πούμε εμεις οι τρακαρισμένοι?

yep, 8O ...πονάει η λακούβα... :?

g_sap
02-05-2005, 19:13
τι να πούμε εμεις οι τρακαρισμένοι?
Οντως τι να πουμε και εμεις :?
Και ειδικα εγω.... :( :cry:
Αλλα δεν βαριεσαι περασμενα ξεχασμενα :wink: Τωρα παμε για αλλα 8O

Tempelakos
03-05-2005, 00:04
Kplidis nai fenetai to mayro plastiko telika emeinan simadia pedes ... kai san na mhn eftane ayto katevika mia katifora kai eixe kati sirmata kai ekseixan simera lol ta perasa ki ayta mia volta apo katw.... skata ola se mena peftoun eipa ki egw na agorasw amaksi

kpilidis
03-05-2005, 00:11
ε τοτε θέλει βάψιμο!!!

@ngel
03-05-2005, 00:22
ola se mena peftoun eipa ki egw na agorasw amaksi

Σε όλους συμβαίνουν... μην στεναχωριέσαι...
Αργά ή γρήγορα θα μάθεις να ζείς με αυτό... :roll: