PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : απογοητευση απο speedzone

stathis6886
15-11-2010, 03:56
δυστηχως σημερα καταλαβα πως καποιοι "επαγγελματιες" ειναι μοναχα για 20 λεπτα.τα πρωτα 20 λεπτα δλδ που θα σου παρουν το 400€υρω και μετα θα χαθουν.μιλαω για την speedzone και τους 2 κυριους που τα τοποθετουν μιας και ηταν κυριοι μονο την ωρα που ηταν να παρουν τα λεφτα.για να εξηγησω τι εννοω,το τελευταιο εξαμηνο εχω προβλημα με την αποδοση του αυτοκινητου,εχω ηδη πεταξει 600-700 € για να αλλαξω πολλαπλασιαστες,μπουζι,λ, καταλύτη,να κανω καθαρισμο EGR και διαφορους αλλους ελεγχους,και εφοσον τπτ απο αυτα δεν διορθωσε την κατασταση αναγκαστικα να βγαλω το προγραμμα για να δω εαν ειναι απο αυτο.οταν λοιπον ειχα παει να βαλω το προγραμμα πριν 2μιση σχεδον χρονια ο κυριος γιωργος συνεργατης του κυριου σιμωνη μου ειχε πει πως εαν χρειαστει να ξαναβαλουμε το προγραμμα αυτο θα ηταν ΔΩΡΕΑΝ καθως ειναι μεσα στην τιμη.με αυτη τη λογικη λοιπον πηγα στην ΣΕΑΤ και εκανα αναβαθμιση εγκεφαλου και εβγαλα το προγραμμα ωστε να δουμε αν ειναι απο εκει.τρεις μερες τωρα το αμαξι εχει διορθωσει τις οποιοες ανωμαλιες εκανε οποτε και ειπα να παω να ξαναβαλω το προγραμμα που ΗΔΗ εχω ΠΛΗΡΩΣΕΙ στο παρελθον.μιλωντας σημερα με την speedzone μου ειπε οτι ουδεποτε μου εχει πει οτι οποια επανατοποθετηση χρειαστει θα γινει δωρεαν λεγοντας μου την ολη διαδικασια που χρειαζεται για να ξαναμπει το προγραμμα,λες και θα επρεπε να με ενδιαφερει.το μονο που δυστηχως δεν θυμαται ο κυριος γιωργος λοιπον ειναι οτι οταν εβαλα το προγραμμα ημασταν ΔΥΟ ατομα και ακουσαμε το ιδιο πραγμα οποτε στανταρ δεν ειμαι εγω αυτος που κανει το λαθος.Οπως και να'χει μου ζηταει αλλα 100€ για να επανατοποθετησει το προγραμμα λεφτα τα οποια δεν του δινω ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΤΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ.προτιμω να δωσω παλι 400€ αλλου παρα αλλα 100€ τσαμπουκα που ζηταει ο συγκεκριμενος.
Δυστηχως κυριοι της εταιρειας οταν εχουμε πει μια κουβεντα πρεπει να κραταμε τον λογο μας.λυπαμαι πολυ που υπηρξα πελατης σας και πιο πολυ λυπαμαι πουτ διαλεξα το δικο σας προγραμμα αντι καποιων αλλων πιο επαγγελματιων απο εσας προσφεροντας μεχρι και δυναμομετρηση πριν και μετα για να αποδειξουν την πραγματικη τους δουλεια.

Συγνωμη για το κατεβατο,αλλα ο θυμος μου ειναι τοσο μεγαλος που δεν μπορω να τον μεταφερω με καποιον αλλο τροπο εκτος απο αυτον.
εαν λοιπον θελετε την γνωμη μου ΜΑΚΡΥΑ απο την speedzone.βρειτε καποιον που να εννοει αυτα που λεει.

izi
15-11-2010, 10:59
Φίλε μου πολλοί είναι αυτοί που μας κλέβουν κάθε μέρα, πόσο άλλωστε άτομα που μετά χάνονται.Δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη για τους 2 κυρίους που λες γιατί εγώ προσωπικά τουλάχιστον δεν κατάλαβα ποια είναι η δυσαρέσκεια σου.Τι σου τοποθέτησαν?Αναφέρεσαι στους πολλαπλασιαστές, μπουζί που αναφέρεις παρακάτω ή σε κάτι άλλο?Αν σου είναι εύκολο ανάλυσε το λίγο.Τώρα αν έχεις χαλάσει 700€ και έχεις ακόμα πρόβλημα πήγαινε αλλού, στο λέω γιατί λίγο πολύ όλοι μας την έχουμε πατήσει και εγώ την έχω πατήσει πολύ.Ρώτα και ψάχνε τα πάντα δεν είναι ντροπή.Ακόμα και βίδα να μην ξέρεις να αλλάξεις που λέει ο λόγος ρώτα.Καλύτερα να ρώτας και να σε λένε κάποιοι άσχετο παρά να είσαι ο ''ξύπνιος'' και να πληρώνεις λες και είσαι τράπεζα!Πάντως στο foroum θα βρεις σχεδόν όλα τα σύνηθες και μη προβλήματα για τα ιμπιζάκια μας.Εγώ τουλάχιστον βρήκα...

@ngel
15-11-2010, 11:19
Εμένα πάντα μου κάνει εντύπωση όταν κάποιος γράφετε σε ένα forum κάνει μόνο ένα post και αυτό για να δυσφημίσει ή να διαφημίσει εταιρία!

izi
15-11-2010, 12:04
Εμένα πάντα μου κάνει εντύπωση όταν κάποιος γράφετε σε ένα forum κάνει μόνο ένα post και αυτό για να δυσφημίσει ή να διαφημίσει εταιρία!

Λακωνικός και ουσιώδης...respect...
Υ.Γ.Θέλω courpa.Άσχετο αλλά δεν άντεχα πια ήθελα να το γράψω κάπου!!!

stathis6886
15-11-2010, 14:45
συγνωμη παιδες αλλα βγηκε μισο:

δυστηχως σημερα καταλαβα πως καποιοι "επαγγελματιες" ειναι μοναχα για 20 λεπτα.τα πρωτα 20 λεπτα δλδ που θα σου παρουν το 400€υρω και μετα θα χαθουν.μιλαω για την speedzone και τους 2 κυριους που τα τοποθετουν μιας και ηταν κυριοι μονο την ωρα που ηταν να παρουν τα λεφτα.για να εξηγησω τι εννοω,το τελευταιο εξαμηνο εχω προβλημα με την αποδοση του αυτοκινητου,εχω ηδη πεταξει 600-700 € για να αλλαξω πολλαπλασιαστες,μπουζι,λ, καταλύτη,να κανω καθαρισμο EGR και διαφορους αλλους ελεγχους,και εφοσον τπτ απο αυτα δεν διορθωσε την κατασταση αναγκαστικα να βγαλω το προγραμμα για να δω εαν ειναι απο αυτο.οταν λοιπον ειχα παει να βαλω το προγραμμα πριν 2μιση σχεδον χρονια ο κυριος γιωργος συνεργατης του κυριου σιμωνη μου ειχε πει πως εαν χρειαστει να ξαναβαλουμε το προγραμμα αυτο θα ηταν ΔΩΡΕΑΝ καθως ειναι μεσα στην τιμη.με αυτη τη λογικη λοιπον πηγα στην ΣΕΑΤ και εκανα αναβαθμιση εγκεφαλου και εβγαλα το προγραμμα ωστε να δουμε αν ειναι απο εκει.τρεις μερες τωρα το αμαξι εχει διορθωσει τις οποιοες ανωμαλιες εκανε οποτε και ειπα να παω να ξαναβαλω το προγραμμα που ΗΔΗ εχω ΠΛΗΡΩΣΕΙ στο παρελθον.μιλωντας σημερα με την speedzone μου ειπε οτι ουδεποτε μου εχει πει οτι οποια επανατοποθετηση χρειαστει θα γινει δωρεαν λεγοντας μου την ολη διαδικασια που χρειαζεται για να ξαναμπει το προγραμμα,λες και θα επρεπε να με ενδιαφερει.το μονο που δυστηχως δεν θυμαται ο κυριος γιωργος λοιπον ειναι οτι οταν εβαλα το προγραμμα ημασταν ΔΥΟ ατομα και ακουσαμε το ιδιο πραγμα οποτε στανταρ δεν ειμαι εγω αυτος που κανει το λαθος.Οπως και να'χει μου ζηταει αλλα 100€ για να επανατοποθετησει το προγραμμα λεφτα τα οποια δεν του δινω ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΤΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ.προτιμω να δωσω παλι 400€ αλλου παρα αλλα 100€ τσαμπουκα που ζηταει ο συγκεκριμενος.
Δυστηχως κυριοι της εταιρειας οταν εχουμε πει μια κουβεντα πρεπει να κραταμε τον λογο μας.λυπαμαι πολυ που υπηρξα πελατης σας και πιο πολυ λυπαμαι πουτ διαλεξα το δικο σας προγραμμα αντι καποιων αλλων πιο επαγγελματιων απο εσας προσφεροντας μεχρι και δυναμομετρηση πριν και μετα για να αποδειξουν την πραγματικη τους δουλεια.

Συγνωμη για το κατεβατο,αλλα ο θυμος μου ειναι τοσο μεγαλος που δεν μπορω να τον μεταφερω με καποιον αλλο τροπο εκτος απο αυτον.
εαν λοιπον θελετε την γνωμη μου ΜΑΚΡΥΑ απο την speedzone.βρειτε καποιον που να εννοει αυτα που λεει.

stathis6886
15-11-2010, 14:49
@ angel: φιλε μου ειμαι στο ibizaclub εδω και 4 χρονια,δεν ειχα γραφτει ποτε εδω γιατι μου αρκουσαν αυτα οπυ μαθαινα μεσω εκεινης της παρεας,το οτι γραφτηκα εδω για να μεταφερω και στα υπολοιπα μελη αυτης της παρεας την ασχημη εμπειρια μου απο ενα προγραμμα ωστε να εχει ο καθενας που θα παει εκει μια αποψη,δεν ειναι ουτε δυσφιμηση ουτε διαφημιση.η αποψη σου σεβαστη αλλα μαλλον αποτυχημενη.

@ izi: ειχες δικιο που δεν καταλαβες γιατι το κειμενο οντως βγηκε μισο και δεν φαινοταν τπτ απο αυτα που ελεγα.σορρυ

Zuratharamon
15-11-2010, 14:52
Είχε πρόβλημα με ενα κρυφό χαρακτήρα, γι αυτό και έβγαινε μισό. Στο διόρθωσα Στάθη.

stathis6886
15-11-2010, 14:54
Zuratharamon (http://www.ibizamania.gr/member.php?u=1398) σε ευχαριστω πολυ φιλε μου!

@ngel
15-11-2010, 15:10
η αποψη σου σεβαστη αλλα μαλλον αποτυχημενη.

Οπότε να υποθέσω οτι το έκανες κι εκει το θέμα; Τότε κανένα πρόβλημα!
Πες μας όμως περισσότερα για σένα σε ένα νέο θέμα!

stathis6886
15-11-2010, 15:12
φυσικα και το ανεφερα κι εκει.μπορεις φυσικα να το δεις και μονος σου,στο θεμα "andrianakis ή speedzone"
φυσικα να γραψω,θα ανεβασω και καμια φωτο

top gun power
15-11-2010, 15:21
πες μας και ποια παρεα σου ελεγε ασχημα λογια για το φορουμ να ξερουμε και εμεις :p

stathis6886
15-11-2010, 15:36
δεν ελεγαν ασχημα λογια κανεις.....απλα εγω ημουν και συνεχιζω να ειμαι καλυμενος απο την παρεα του ibizaclub.απλα με την ευκαιρια ειπα να μαθω και 5 πραγματα παραπανω... :P

MGL
15-11-2010, 15:38
Στο σωστό μέρος ήρθες για να μάθεις το κάτι παραπάνω πάνω στο αμάξι σου.Στο κάτω κάτω της γραφής με τα περισσότερα παιδιά του Ibizaclub είμαστε φιλαράκια.

stathis6886
15-11-2010, 15:39
το γνωριζω,γι'αυτο και μπηκα χωρις 2η σκεψη,ουτως ή αλλως το ιδιο παθος μοιραζομαστε!