Wordpress Theme - CSSigniter

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 11 μέχρι 20 από 21

Θέμα: IBIZA FORCE FORMULA

Ibiza Mania gk_f1 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Jun 2006

Προκαθορισμένο Απάντηση: IBIZA FORCE FORMULA

αν το φτιάχνεται εντός Ελλάδας κ δεν εισάγεται έτσι τότε μιλάμε για μεγάλη απάτη...
    κοιτάξτε μόνο το τιμόνι...
    είναι το παλιό... προ του facelift...
    μήπως του περίσσεψε κανένα από τα προηγούμενα κ είπε να το μοντάρει έτσι κ να το δώσει σαν Formula...???
    λέω μήπως...μια άποψη εκφέρω...
    IBIZA 101PS SPORT EDITION

Ibiza Mania sx24 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Jun 2008

Προτιμω το fs μου ...βεβαια η εξατμιση στη μεση δεν με χαλαει!!!!

Ibiza New User zHsHs Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Jan 2009

σοβαρα εβγαλαν μονο 100 κομματια???????

Troll Kyriakos Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Sep 2008

Δεν ξέρω αν βγήκαν 100 κομμάτια. Πάντως υπήρχε διαφήμηση σε περιοδικά μονοσέλιδη απο το Μακρή που έλεγε οτι είναι περιορισμένα τα κομμάτια που θα κυκλοφορίσουν.

Ibiza Mania tenace Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Jun 2008

το συγεκριμενο το λιμιτιντ εντισιον το εχει ο κολλιτος μου...ειναι 101 αλογα με σκουπα και εξατμιση μεχρι τον καταλυτη αλλαγμενη!!η μουρη ειναι ψαρωτικη!!!!

Ibiza Mania ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Jul 2008

καλημερα. λοιπον για να λυθουν οι αποριες.το εχω εγω....ειναι το φοτμουλα σπορ σαν εξοπλισμος. με το aerobodykit σεατ....και εχει revo 1 και σκουπα 115hp ......η εξατμιση ειναι η απλη του 101 hp μονο που εχει ενε τελικο τελικο στο κεντρο για να κανει το κωλ.....κι πιο ομορφο........
    formula sport force.......

Ibiza New User blueiguana Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Oct 2009

Μία ερώτηση το fs sport έχει ηχητική ένδειξη όταν δεν φοράς ζώνη; Γιατί δεν μου κάνει κανέναν ήχο χωρίς ζωνη. Βάση ΕU είναι υποχρεωμένοι να είχαν, μέγα λάθος!

Ibiza Mania argiris tsirozis Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Apr 2009

Ενδειξη δεν εχει οπως ειδες....Το φορμουλα ειναι τεχνολογικα στημενο με βαση απο τις εκδοσεις 2007 εως τωρα....Τα καινουργια τα sport coupe ειναι ποιο προηγμενης τεχνολογιας και εχουν ολα αυτα τα εξτρα....

Ibiza New User blueiguana Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Oct 2009

οκ, ευχαριστω. Παιδια εβαλα led λαμπακι στην πλαφονιερα και οταν κλεινουνε οι πορτες αργοσβηνει και μενει ανοιχτο. Υπαρχει περιπτωση να μου δημιουργησει προβλημα,μπαταρίας-εγκεφαλου; Που οφείλετε αυτο; Εχω βαλει και στην πινακιδα. Και εκει παραμενουν λιγο αναμενα; Αν εχω προβλημα μελλοντικα θα με καλυψουνε στα ηλεκτρικα η σεατ η θα μου πει για τα λαμπακια led?

Προκαθορισμένο IBIZA FORCE FORMULA

Με μια νέα σπορτίφ πρόταση στα 1,6 λίτρα εμπλουτίζει τη γκάμα του Leon η αντιπροσωπεία της Seat. H έκδοση LEON Sport Force βασίζεται στην αναβαθμισμένη μέσω του προγράμματος Revo υπάρχουσα έκδοση Sport "S" που αποδίδει 115 ίππους. Η τιμή του μοντέλου ανέρχεται στα 18.150?.Τo Seat Leon Force 1,6 έχει δεχθεί τη φροντίδα του αγωνιστικού τμήματος της Technocar Seat Force και με βελτίωση στο σύστημα της εισαγωγής του Mpi κινητήρα αυξήθηκε η απόδοσή κατά 13 ίππους σύμφωνα με την εταιρεία ενώ η ροπή είναι κατά 22 Nm μεγαλύτερη.Το μοντέλο "φορά" το εργοστασιακό body Kit της Seat που περιλαμβάνει νέο εμπρόσθιο και πίσω προφυλακτήρα, νέα πλαϊνά μαρσπιέ, πίσω αεροτομή και λογότυπο το Force.Η απόληξη της εξάτμισης είναι μονή και ανήκει στη Remus. Αισθητικά το σύνολο παραμένει αρμονικό, με τα αεροδυναμικά βοηθήματα να τονίζουν ακόμη περισσότερο τον δυναμισμό που αποπνέει το ισπανικό μοντέλο.Τέλος το αυτοκίνητο διατίθεται σε μαύρο, κόκκινο, ασημί και κίτρινο χρώμα, υποστηρίζεται από όλα τα γνωστά έντοκα και άτοκα προγράμματα της εταιρείας και καλύπτεται πλήρως από εργοστασιακή εγγύηση.Πηγή : autotriti.gr

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Σελιδοδείκτες

Σελιδοδείκτες

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία