Αποτελέσματα 1 μέχρι 2 από 2

Θέμα: Προς οδηγούς που κινούνται σε Πετρούπολη-Ίλιον

killbill
    Επισκέπτης killbill Avatar

Προκαθορισμένο Προς οδηγούς που κινούνται σε Πετρούπολη-Ίλιον

Προσοχή μεγάλη μη συναντήσετε στο δρόμο σας ένα ΑΣΗΜΙ FOCUS ΠΡΩΤΗΣ ΓΕΝΙΑΣ ΠΕΝΤΑΘΥΡΟ γιατι μπορει να σας στείλει αδιάβαστους .
    Ο εν λόγω μαλάκας , αποφάσισε τελευταία στιγμή ότι από τη δεξιά λωρίδα θα στρίψει αριστερά -χωρίς φλας εννοείται- και ,σε συνδυασμό με τη βροχή , με έστειλε να καβαλήσω το διάζωμα . Εννοείται ότι όταν κατάλαβε τι έκανε έφυγε με κόκκινο .

Παρατηρήσεις :

-Ευτυχώς είχα το άλτο που είναι σκυλί και το καβάλημα ήταν με ελάχιστα χιλιόμετρα και δεν έπαθε τίποτα.
    -Περισσότερο μαλάκας κι από αυτόν είμαι εγώ , που στον πανικό να τσεκάρω αν είναι εντάξει το αμάξι μου , δεν κράτησα την πινακίδα του .

-Το συμβάν έγινε Παλατιανής&Ανδρέα Παπανδρέου , στο λαστιχάδικο του Σμυρναίου . ΑΝ κατά τύχη ήταν κάποιος εκεί και έτυχε να δει περισσότερα απ'ότι είδα εγώ από αυτό το αμάξι , ας μου πει.

Ibiza New User shooldvv4 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Mar 2015

Προκαθορισμένο Απ: Προς οδηγούς που κινούνται σε Πετρούπολη-Ίλιον

Στο Ιλιον διεξάγεται αυτή τη στιγμή μεγάλη επιχείρηση, καθώς, υπάρχουν ... την Πετρούπολη, το Ίλιον και το Μενίδι. Πριν από λίγη ώρα στην οδό Κύπρου στο ... Με πολύ χαμηλές ταχύτητες κινούνται εδώ και ώρες οι οδηγοί στις ...

Σελιδοδείκτες

Σελιδοδείκτες

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία