Click Here
Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Αποτελέσματα 11 μέχρι 17 από 17

Θέμα: Σερβις?

Ibiza New User proedros73 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Jun 2008

Προκαθορισμένο Απάντηση: Σερβις?

Καλησπερα σε ολους. Πριν εκφρασω αυτα που εχω να πω για το σερβις που εκανα τελικα σημερα στον Γιωργο,θα ηθελα να ευχαριστησω τα παιδια εδω μεσα που μου τον προτειναν. Οπως ειχα πει,ειχα καθυστερησει το σερβις λογω οικονομικων προβληματων αρκετο καιρο τωρα.

Σημερα λοιπον,με το κοντερ να γραφει 67900,πηγα στον μαστορα και ειλικρινα εμεινα Α Π Ο Λ Υ Τ Α ικανοποιημενος. Τοσο απο την εξυπηρετηση,οσο και απο την προθυμεια του ανθρωπου να μου εξηγησει αρκετα πραγματα που καποιοι αλλοι απλα βαριοντουσαν. Οπως του ειπα,ειναι πολυ αξιολογος. Επειδη ενα φιλαρακι με ρωτησε τις προαλλες,θα εξηγησω ακριβως τι εκανα και τι κοστισε.

Απλα επειδη εγω ειχα καβαντζωσει αρκετα χιλιομετρα περαν των καθιερωμενων σερβις και βασει των χρηματων που διεθετα,ας πουμε οτι το χωρισα μεχρι να ξαναπαω στα 75000 και εκανα τα παρακατω: αλλαγη ιμαντα, βαλβιδας γιατι εχανε το παραφλου, φιλτρο λαδιου, λαδια, παραφλου!!!
    Απλα,για μενα, καμια σχεση με αλλες τιμες που ειχα ρωτησει. Και επειτα στα 75000 χλμ θα χρειαστω σινεμπλοκ, υγρα φρενων, μπουζι, λαδια, φιλτρα και πιθανον επισκευη στο καρτερ. Κοστος, γυρω στα 280 ευρω αν τα θελει ολα αυτα. Αλλα και να τα θελει παλι φθηνοτερα μου ερχονται απο πριν.

Τα γραφω ακριβως οπως μου τα εξηγησε ο ανθρωπος. Σορυ αν σας κουρασε το μυνημα,αλλα τα καλα πρεπει να λεγονται. Και ο συγκεκριμενος ανθρωπος ειναι πολυ καλος. Φιλια παιδες.

batman begins... Moderator frpanagos Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Jun 2008

φιλε μου ο γιωργος ειναι αψογος και σωστος επαγγελματιας,πανω απ'ολα ομως ανθρωπος. και εγω εκει πηγαινω.
    go play ...

Ibiza Mania G-P Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Feb 2005

Σβηστηκε η τρεχουσα τιμη απο το ποστ...
    Ειπαμε καλό ειναι να μην εκθετουμε ανθρώπους διοτι μπορεί καποιον να τον συμπαθούν λογο φατσας και να του κανουν καλύτερη τιμη...

Αφου προεδρα ΕΣΥ εισαι ευχαριστημενος τί θες την γνώμη των άλλων...???????????????

Ημ. Εγγραφής
    Jun 2008

Φιλε G-P ειλικρινα δεν ηθελα να εκθεσω κανεναν και ουτε ποτε ειχα τετοια προθεση. Επειδη καποιος απο δω μεσα με ρωτησε,γιατι ενδιαφεροταν και ο ιδιος για εναν καλο μαστορα, εκρινα πρεπων να ευχαριστησω οσους μου συστησαν τον ανθρωπο καταρχην και δευτερον απλα εθεσα ενα ερωτημα. Τι το κακο ειχε το ερωτημα μου? Και αλλοι εχουν θεσει ενα αντιστοιχο ερωτημα και πηραν απαντηση....οχι τετοιου ειδους ομως. Δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να μου απαντησεις και με τοσο εντονα γραμματα??????????? Σορυ και παλι. Εκανα λαθος που εξεφρασα την αποψη μου.

Ibiza Mania G-P Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Feb 2005

εχει δημιουργηθει παρεξήγηση και εαν ψαξεις θα την βρεις...
    εαν νομιζεις πως θελω να σε προσβάλλω κανεις λάθος παντως...
    Εντελώς φιλικα ξαναλεω πως εφοσον εισαι ευχαριστημενος τί τις θες τις ευλογιες των υπολοίπων...!!!???!!!

Ημ. Εγγραφής
    Jun 2008

αν προκειται για απλη παρεξηγηση,τοτε οκ. κανεις δεν θελει να προσβαλει κανεναν προς θεου. το ερωτημα ηταν καθαρα....ρητορικο...αν μπορω να το χαρακτηρισω ετσι. δεν υπαρχει λογος να ψαξω κατι,ολα καλα. φιλικα

Ibiza New User demis13 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Mar 2011

Προκαθορισμένο Απ: Απάντηση: Σερβις?

Καλησπερα...Εγω εχω ενα LEON και ενα ΙΒΙΖΑ. Και τα 2 στα 60.000 χλμ..Μηπως μπορει καποιος να μου δωσει την διευθυνση αυτου του μαστορα του Γιωργου? Ή καποιου αλλου μαστορα αντιστοιχα φτηνου και καλού?Πηρα στην αντιπροσωπεια και μου λεγανε κατι νουμερα που δεν θα μπορω να καλυψω....Ευχαριστώ

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Σελιδοδείκτες

Σελιδοδείκτες

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία