Wordpress Theme - CSSigniter

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο ... 234
Αποτελέσματα 31 μέχρι 36 από 36

Θέμα: Racing Simulators

Ibiza Mania Chris_Fr Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Aug 2006

Προκαθορισμένο Απ: Racing Simulators

Καλα ειναι τουμπανο ετσι παει κομματια!!!

Φερτε μου OPC να ΦΑΩ πρωινοοοοο!!!!

Ibiza Mania need for speed Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Dec 2012

αύριο θα είμαι γραφείο πρωι- απόγευμα και λόγω λίγης δουλειάς θα είμαι μέσα nonstop στο παιχνίδι , έκανα και i 2o λογαριασμό και driver .. LAMIAGR . raf εσύ είσαι ο KAVLANTIS?

El raton Raf Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Oct 2011

Ναι εγω ειμαι αυτος! χαχαχαχαχα Στειλε κανα κωδικο για αμαξι γιατι βαριεμαι να μαζευω λεφτα παλι

Ibiza Mania need for speed Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Dec 2012

δες πιο πανω τον έχω γράψει , είναι για το α1 quatro , ακόμα εαν θες και μια μπεμπα , εάν καταφέρεισ μέσω του facebook να κανεις 3 φίλους σου να κάνουν λογαριασμό στο παιχνίδι μετά από προσκληση που θα κάνεις απο τον λογαριασμό σου στο need for speed, θα πάρεις δώρο μια z4. Eγώ έκανα 3 ψεύτικους λογαριασμούς και τους έκανα invite και έτσι την πήρα... είναι όμως δύσκολο να το κάνεις από το ίδιο pc γιατί με κάποιον τρόπο καταλαβένει το χαζοφατσοβιβλίο ότι όλα γίνονται προφανώς από την ίδια γραμμή και δεν σε αφήνει να κάνεις πάνω από 1 άντε 2 το πολύ. Το a1 είναι πολύ καλό αμάξι γενικά, αλλά αν το κάνεις upgrate λόγω ότι έχει καλό overall μετά είναι αναγκασμένο να τα βάζει με τα θηρία......, Η καλύτερη επιλογή για drag πριν καταφέρεις να αγοράσεις ένα supercar είναι το rs4 το μόνο που τα κοντράρει όλα στα ίσια , αλλά και αυτό όταν φθάσει σε πολύ υψηλό επίπεδο δεν μπορεί να περάσει τα τέρατα , αλλά είναι το μόνο που τα ακολουθεί. Το παιχνίδι θέλει ψάξιμο για να βρείς καλό αμάξι και αυτό γιατί το κάθε αμάξι έχει δικά του χαρακτηριστικά και για τισ κούρσες δρόμου το μυστικό είναι να βρείς αμάξι με καλό κράτημα και ισορροπημένες επιδόσεις + skills (χωρίς skills θα είσαι πάντα τελευταίος) , ενώ για drag θέλει χαμηλό overall , υψηλό acceleration , καλό speed , χάλια κράτημα (για να έχεις overall μικρό ) , και όσο πιο υψηλο στα skills....A) gear ratio και b)launch grip και το πιο ΒΑΣΙΚΟ πρέπει να ξεκινάς με το νιτρο ,το οποίο μέχρι να το καταλάβεις πως δουλεύει στο drag mode (όποιος θελήσει θα το εξηγήσω) ,θέλει χρόνο ,(οι περισσότεροι δεν ξέρουν να το εφαρμόζουν) . Κατα προσωπική μου γνώμη στο drag mode που το ξέρω σχετικά καλά τα καλύτερα αμάξια κατα σειρά τα οποία μπορείς να πάρεις εύκολα είναι: δυστηχώς h laborgini gallardo 650 roadster , το οποίο κόντραρε τα πάντα ακόμα και το pagani, αποσύρθηκε. Η αμέσως επόμενη αλλά όχι ισάξια επιλογή είναι η πορσε 911 γτ2 για τις top κόντρες .Μετά στα άλλα αμάξια που με χρήμα και parts που κερδίζεις φτιάχνονται και είναι ανταγωνιστηκά εώς ένα επίπεδο είναι τα εξείς rs4 , a1, sirocco, τα οποία εφαρμόζουν και πολύ καλά το perfect start (νιτρο) , ειδικά τα audi. Αυτά καλή διασκέδαση..

El raton Raf Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Oct 2011

Ε αμα κανεις restart το router καθε φορα που κανεις λογαριασμο αλλαζει η ip οποτε σιγα μην καταλαβει τιποτα το facebook. Θα βαλω αυτον τον κωδικο που μου στειλες κ θα κανω αυτο με το face.

Προκαθορισμένο Racing Simulators

The past month or so I have been trying a few racing simulators. So far I have played Simraceway and Kart Racing Pro. I actually prefer the physics of Kart Racing Pro over Simraceway but the lack of other users is a downfall. Simraceway is decent the Quick races are nice if there is a QR you are interested in. Test Drive Tuesdays are really about the only time I do the Quick races. I have thought about trying out iRacing or Rfactor just have not yet.I am using the SRW-S1 wheel from Simraceway and I like it. I like how I do not have to have a setup where a wheel and pedals can be used. I do not think I have ever had a computer desk setup that worked well with traditional wheels.

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο ... 234

Ετικέτες γι'αυτό το Θέμα

Σελιδοδείκτες

Σελιδοδείκτες

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία