Wordpress Theme - CSSigniter

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 11 μέχρι 20 από 22

Θέμα: Πρώτος τεχνικος έλεγχος [FR]

Ibiza Mania vtxracer Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Jul 2009

Προκαθορισμένο Απ: Πρώτος τεχνικος έλεγχος [FR]

20 ευρώ το λιτρο ??? Στην αντιπροσωπεία μου πληρωσα 65 τα 5 λιτρα, 11,5 το φιλτρο και πανω απο ολα, είχα αψογη εξυπηρέτηση. (κερνανε καφε, συζητανε, απανταν σε οτι τους ρωτησεις) ενοοείτε οτι θα τους πηγαίνεις δικά σου λαδια, και είναι υποχρεωμένοι να τα δεχτουν εφοσον πληρούν όλες τις προδιαγραφές...

Ibiza New User ratag1987 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Mar 2011

To ιδιο ακριβως λαδι θα τους παω. Διοτι το εψαξα και ειναι απο τα καλυτερα. Αλλα 20 ευρω? Ειναι μαλλον επειδη στη χαλκιδα ειναι μονοπωλειο. Και το αστειο ποιο ειναι? Οταν ειπα στην υπαλληλο οτι θα φερνω εγω το λαδι ωστε να μου πει αν θα αλλαξει το κοστος εργασιας, ευτυχως οχι, μου ειπε θα το βρειτε πιο φθηνα απο εμας???χαχαχαχαχαχαχα

definition of player Fantomas Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Jul 2005

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από spirosrsgr Εμφάνιση Μηνύματος
    Φιλε ratag1987 ισως το καλυτερο λαδι που υπαρχει αυτη τη στιγμη στην αγορα να ειναι το ECO MEGATRON 5-30.Τιμη λιτρου 20-22 ευρω.Η παραγωγη του γινεται με τα πιο ακριβα προσθετα που υπαρχουν και τα καλυτερα.
    Εκτός και εάν έχεις κάποιο συμφέρον από την εταιρεία που τα παράγει, μόλις είπες τρελό άκυρο!!!!!
    Mon nom est Fantomas, je suis un professionnel...

Ibiza Mania vazelos@ibiza Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Dec 2007

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Fantomas Εμφάνιση Μηνύματος
    Εκτός και εάν έχεις κάποιο συμφέρον από την εταιρεία που τα παράγει, μόλις είπες τρελό άκυρο!!!!!
    μαλον το γραφει πανω στην συσκευασια του λαδιου !!!
    ΠΟΥΤ@Ν@Σ ΓΙΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ !

Ibiza Mania spirosrsgr Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Jan 2011

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Fantomas Εμφάνιση Μηνύματος
    Φιλε fantoma χρονια πολλα Χριστος Ανεστη.Ανεφερα την τιμη ενδεικτικα για να ξερετε περιπου ποσο εχουν.Τωρα τα συγκεκριμενα λαδια πιθανος δεν τα ξερεις οποτε πρεπει να μαθεις για αυτα.Εγω τυγχανει να εργαζομαι εκει που τα παραγουν,και να εχω φιλαρακι τον χημικο που κανει τις αναλυσεις,λοιπον ακου τη λεει ο ειδικος:ειναι εφαμιλα του mobil 1.Tωρα αν και το δικο σου επαγγελμα ειναι χημικος τοτε οι γνωμες διιστανται αγαπητε.Παρεπιπτοντως τα mobil 1 που φορας στο αμαξι σου ειναι εκ Τουρκιας.

Ibiza New User predato1 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Dec 2011

Παιδιά επειδή και εγώ είμαι έτοιμος να αλλάξω τα λάδια μου στα 1500 χιλιόμετρα θέλω να αποφυγω τα divinoil 5-30 και να πάρω κατι δικό μου!! Προσανατολίζομαι σε Mobil 1! Αναρωτιέμαι όμως αν το 5-30 είναι επαρκές για το Ελληνικό καλοκαίρι και αν καπου εκει, μπλοκαρισμένος στο δρόμο για χαλκιδική με 42 βαθμους για τρεις ωρες γίνει το λαδι, νερο!!!!! Μηπως ενα full synthetic 5-40 θα είναι προτιμότερο;

The externalist... Moderator brwmogazos Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    May 2005

full synthetic θα βαλεις οπως ολοι αλλωστε.

τα esp formula τα δουλευουμε πολλοι εδω στα 20βαλβιδα.

στο δικο σου δεν ξερω τι προδιαγραφες χρειαζεται στο λαδι. Θα παρεις φυσικα ενα που θα τις καλυπτει για να μην εχεις και θεμα με την αντιπροσωπεια σου-εγγυηση.

batman begins... Moderator frpanagos Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Jun 2008

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από predato1 Εμφάνιση Μηνύματος
    Παιδιά επειδή και εγώ είμαι έτοιμος να αλλάξω τα λάδια μου στα 1500 χιλιόμετρα θέλω να αποφυγω τα divinoil 5-30 και να πάρω κατι δικό μου!! Προσανατολίζομαι σε Mobil 1! Αναρωτιέμαι όμως αν το 5-30 είναι επαρκές για το Ελληνικό καλοκαίρι και αν καπου εκει, μπλοκαρισμένος στο δρόμο για χαλκιδική με 42 βαθμους για τρεις ωρες γίνει το λαδι, νερο!!!!! Μηπως ενα full synthetic 5-40 θα είναι προτιμότερο;
    το μομπιλ ειναι κορυφαιο λαδι. το φορανε και big turbo φαντασου,που εκει να πεις για θερμοκρασιες...βαλτο ασυζητητι.μην ξαναβαλεις το τηγανολαδο που λεγεται divinol.
    ενα ωραιο τοπικ που εχει ενδιαφερον ειναι αυτο.http://www.ibizamania.gr/showthread.php?t=7618

καλο διαβασμα.
    go play ...

batman begins... Moderator frpanagos Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Jun 2008

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από brwmogazos Εμφάνιση Μηνύματος
    full synthetic θα βαλεις οπως ολοι αλλωστε.

τα esp formula τα δουλευουμε πολλοι εδω στα 20βαλβιδα.

στο δικο σου δεν ξερω τι προδιαγραφες χρειαζεται στο λαδι. Θα παρεις φυσικα ενα που θα τις καλυπτει για να μην εχεις και θεμα με την αντιπροσωπεια σου-εγγυηση.
    την 504 θελει μητσο. καλυπτεται.
    go play ...

Ibiza New User predato1 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Dec 2011

τα divinol 5-30 που βαζει η αντιπροσωπια ειναι full synthetic! τοσο χαλια ειναι ρε καρντασια; Πως τα βαζει η μαμα αμα ειναι τοσο σπορελαιο; Καταληγω σε Mobil 1 5-30 esp , απλως θα παω να παρω ενα μαμα φιλτρο λαδιου για να ειμαι οκ με εγγυηση και θα τα περασω καπου έξω απο αντιπροσωπια σε εξουσιοδοτημενο!!!

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Σελιδοδείκτες

Σελιδοδείκτες

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία