Wordpress Theme - CSSigniter

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 21 μέχρι 30 από 32

Θέμα: 1200 tsi special edition

Ibiza New User fear_125 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Jul 2011

Προκαθορισμένο Απ: 1200 tsi special edition

αυτο λεω και εγω γιατι οχι και σε 1200 βελτιοση?αλλοστε αυτα τα forum GIAUTO EINAI...σκαστρα ρωτησα μπενει μια ηλεκτρηκη ξερει κανεισ κατι αλλο?

Ibiza Mania FRee-tezas Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Jan 2009

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από fear_125 Εμφάνιση Μηνύματος
    με πολυυ φιλικοτητα φιλε μοθ πιλιορητη ακοθσε με εδω στο topic κατελιξα απο φιλο και ειπα να μαθω για το σεατακι μερικα πραγματα κ οχι αν επρεπε να παρω cupra .fr το αν θα βαλω αναρτηση κλπ ειναι στην τσεπη του καθενος αλλο ρωτησα εγω και ηθελα να παρω συμβουλες.κ οχι παρατηρησεις.οσον αφορα τα ραλλυ κ τα νιτρα φιλε μου ειναι αλλο θεμα .το οπιο δεν ξερω εσυ αν εισαι γνωστης!με μεγαλη εχεμυθεια σε ευχαριστω γιατο ενδιαφερον σου!
    Μα τον Μπαμπινιώτη, ανάθεμα αν καταλαβαίνω τι εννοείς με αυτά που γράφεις κ τι θες (στη τελική) να πεις κ που να καταλήξεις...

-Ποιος (όχι εγώ πάντως) σου 'πε ότι κακώς πήρες αυτό που πήρες;
    -Ποιος (όχι πάλι εγώ πάντως) σου'πε να πάρεις FR ή Cupra;
    -Στη τσέπη σου είναι αν θα βάλεις ανάρτηση αλλά κ στο μυαλό σου...ΕΣΥ όμως ανέφερες ότι περιμένεις παιδί...
    -Περί συμβουλής επρόκειτο κ όχι παρατήρησης. Δικό σου το μυαλό, δικά σου τα λεφτά δικό σου το παιδί κ η οικογένεια....ΟΧΙ κ παρατήρηση...σε παρακαλώ....
    -Τα Rallye κ τα νίτρα τα ανέφερα καθαρά κ μόνο ως προς σύγκριση με το παρόν αυτοκίνητο σου. Για το αν ξέρω από Rallye κ νίτρα ΔΕ σου πέφτει λόγος, όπως κ δε με ενδιαφέρει κ μένα για τη πάρτη σου. Απλά το πες, απλά το δέχομαι ΤΙΠΟΤΑ παραπάνω. Δε πα να 'χες κ DODGE Viper με τουρμπίνα F16...
    -Εχεμύθεια;;;
    -Παρακαλώ...

Υ.Γ.1: Τώρα τελευταία έχει θιχτεί το θέμα "φιλικότητα" στο forum καθώς κ το πόσο απρόσωπα καθίστανται τα post εδώ αλλά κ στο internet γενικότερα.

Υ.Γ.2: Επειδή για παρεξήγηση το πάω με το παραπάνω, "άκου" εν ολίγοις:
    όλα όσα γράφτηκαν παραπάνω κ στα οποία απαντάς, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΑ ΜΟΝΑΧΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ AVATAR...

Ibiza Mania spirosrsgr Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Jan 2011

Δεν καταλαβαινω φιλε fear_125 γιατι εμπλεκεσε με σκαστρες,εισαγωγες,φιλτροχ οανες και ολα τα εσπεριδοειδη και θες να τιναξεις το σεατακι στον αερα.Αφου εφοσον βιαζεσαι η e-tuners κανει μια αναβαθμιση ηπια και το μονο εξτρα που αλλαζει ειναι ενα φιλτρο ελευθερας.Εγω δεν ειμαι αντιθετος στο να το πειραξεις γιατι ολοι ξερουμε οτι απαξ και εμπλακεις με τη λεξη τουρμπο σου μπαινουνε ιδεες οπως και σε 'μενα αλλα σε λογικα πλαισια συμφωνα με αυτο που εχει ο καθενας.

Gatoulis Moderator MGL Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Sep 2006

1 Παρακαλώ, όσοι μπορούν να βοηθήσουν το μέλος μας στην ερώτηση που έκανε, ας το κάνουν.

2 Δεν σου είπε κανείς να αγοράσεις fr ή cupra,απλά ρωτήσαμε επειδή σου αρέσει η βελτίωση γιατί δεν αγόρασες ένα αμάξι που επιδέχεται περισσότερες και αποδοτικότερες βελτιώσεις.That's it!

3 @ fear_125 Ο Τέζας δεν σου είπε κάτι για το οποίο έπρεπε να παραξηγηθείς.

4 @ fear_125 Το ύφος σου δείχνει να "απαιτείς" απαντήσεις.Αν ξέρει κάποιο μέλος μας θα στις δώσει.Πάντως είναι τοις πάσι γνωστό,οτι όταν αποφασίσεις να "εκτεθείς" σε ένα φόρουμ,πολλά γραφώμενα θα υπάρξουν είτε καλά είτε κακά.Εσύ ξεχώρισε αυτά που θέλεις.Κανείς πάντως δεν έχει να χωρίσει τίποτα με κανέναν.Θέλω να πιστεύω οτι είμαστε ακόμα μια παρέα.

5 Last but not least...KEEP TUNING!!!

“You don’t want to make the black cat angry”,

Ημ. Εγγραφής
    Jul 2011

ενοειτε δεν εχω να χωρισω κατι με κανενα φιλε μου αλλα οτι και ν απω ειναι λιγο εν δεισ πιο πανω δεν απαιτω.και δεν κατακρινω κανενα .μετα ρωτησα σαν νεο μελοσ τι βελτιοση μπορω να δεχτω πηγενε στα πιο πανω αναγραφομενα ποθ αναφερω και σε παρακαλω δεσ ...ρωτησα την βελτιοση 3ο σταδιου .και εφτασα σε σημειο να ακου ω γιατι δεν πηρα cupra fr γιατι αλλαξα την αναρτηση κ.λ.π..ρωτησα τι και αν μπενει σκαστρα .και ακουσα τι νομιζεισ οτι θα φτιαξεις..ελεος...ενα forum TO KANEIς ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΑς ΚΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΑΣ δεν ειπα η προκαλεσα για κοντρες και να κατακρινω καποιον.οπωσ ο φολοσ μου απο πηλιο πθ νομιζει δεν ξερω κ εγω τι!σασ παρακαλω πολυ δεν ηρθα στο club ναγινω ο τελειος .και το τι εχει ιη τσεπη μου και τι μπορω να κανω.ναι ισωσ να σασ φενομαι υπερβολικος αλλα οσο αφορα βελτιοση θελω να κανω κατι (μοναδικο)πως αλλιως να το πω...ευχαριστω πολυ

Ibiza Mania FRee-tezas Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Jan 2009

...ρωτησα την βελτιοση 3ο σταδιου .
    Κάνε μου μια πολύ μεγάλη χάρη κ πες μας τι ακριβώς εννοείς με τη βελτίωση 3ου σταδίου.

...ενα forum TO KANEIς ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΑς ΚΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΑΣ
    Αλήθεια ήθελα να ξέρω πως πρόλαβες κ κατέληξες σε αυτό το συμπέρασμα.
    Κάνε παράπονα στη διαχείριση....Να δω τι παράπονα...

.οπωσ ο φολοσ μου απο πηλιο πθ νομιζει δεν ξερω κ εγω τι!
    Άμα δε ξέρεις τι, πρόσεχε τι σχολιάζεις...

ναι ισωσ να σασ φενομαι υπερβολικος αλλα οσο αφορα βελτιοση θελω να κανω κατι (μοναδικο)πως αλλιως να το πω...
    Βάλτου νίτρα, έτσι κ αλλιώς ξέρεις από αυτά ενώ εμείς όχι.

Άκου ουσιαστικά τι μας λες:
    -Παράτησες τα Rallye για να πάρεις ένα πιο προσγειωμένο αμάξι λόγω οικογενείας
    Δεν ήθελες να πάρεις το FR γιατί ξέφευγε.

ΑΛΛΑ το να κάνεις κάτι ξεχωριστό, κάτι μοναδικό σου "βασανίζει" το μυαλό.

Στην Ελλάδα, το ξεχωριστό-μοναδικό το ΑΚΡΙΒΟΠΛΗΡΩΝΕΙΣ επειδή είναι ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ-ΜΟΝΑΔΙΚΟ.

Επίσης στα forum δύσκολα βρίσκεις απαντήσεις για το πως θα φτιάξεις κάτι ξεχωριστό-μοναδικό γιατί στο κάτω-κάτω, αν έβρισκες απαντήσεις θα σήμαινε ότι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ξεχωριστό-μοναδικό αφού θα το είχαν κάνει κ άλλοι, θα υπήρχε γνωστή πεπατημένη ώστε να μπορείς να λάβεις απαντήσεις από μια τέτοια κοινότητα.

Υ.Γ.: Προφανώς "μεταφράζεις" τα Greeklish μέσω κάποιου προγράμματος.
    Πολύ καλά κάνεις, αλλά σε παρακαλώ κάνε ένα κόπο κ διάβαζε αυτά που γράφει το πρόγραμμα πριν τα postάρεις ώστε να διορθώνεις τουλάχιστον κάποια προφανή.

Ημ. Εγγραφής
    Jul 2011

αγορινα δεν σου ειπα εγω ξερω απο νιτρα κ εσυ οχι..2ο μην κατακρινεισ τουσ αλλους κ μην περνιεσε κακενασ εξυπνος τα παραπανω παλικαρι ολοι τουσ ειναι στην βοηθεια οταν λεω 3ο σταδιο αναγραφομαι στο τι και αν γινετε.3ο δεν ποσταρο και τι λεσ δεν καταλαβενω.δεν ειπα το φρ ξεφευγε απλα ηθελα το συγεκριμενο.και αν το ακριβοπληρωνω η οχι αυτο ειναι δικο μου θεμα.η τσεπη μου ξερει. και υποσιμιωνω δεν σου ειπα αν ξερεις εσυ απο νιτρα η οχι δεν ξερω κ δεν μενοιαζει .απλα το forum ειπε να κανω μια παρουσιαση σαν μελος

Ibiza Mania rtytop Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Feb 2011

Κοιτα μαν οπως και εσυ λες το φορουμ το κανεις για να μιλας και να βοη8ας αλλα και να ακους μερικα πραγματα αποψης απο εμπειρους που μερικες φορες δεν σου αρεσουν,και καννενας δεν σου λεει κατι κακο,για να σου γραφει ο αλλος μεσα στο 8εμα για καλο το κανει αλλιως δεν 8α ασχολουταν μην το περνεις προσοπικα,τωρα για το σταδιο που ρωτας αποψη μου αμα εχεις φραγκα καντο(κοστιζει να το φτιαξεις και να το συντηρησεις)αποψη μου

Ibiza Mania giorgos_fr_Akias Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Jun 2011

πω πω....ηρεμησε ρε σειρα λιγο...peace!με το καλο ολα θα γινουν!!με το ζορι δε γινεται τιποτα...relax...

Ibiza Mania vtxracer Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Jul 2009

http://www.bb-automobiltechnik.de/de...tsi/index.html εδω λεει καποια πραγματα για την βελτιωση του 1.2 TSi. Κανε μια μεταφραση της σελιδας με το google tranlate.
    Παντως, ο 1.2 Tsi φτιαχτηκε για ηρεμες βολτες και με στοχο την οικονομια καυσιμου. Το να τον αγορασεις με μονο σκοπο την βελτιωση δεν ειναι και οτι καλυτερο...

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Σελιδοδείκτες

Σελιδοδείκτες

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία