κατ αρχην αν υπαρχει καποιο αλλο τοπικ ας μεταφερθει εκει το θεμα εψαξα αλλα δεν βρηκα κατι λοιπον παμε στο θεμα
το αμαξι μου ειναι ταξινομημενο Ιανουαριο του 2008 εγω το πηρα μεταχηρισμενο κ δεν ειχα ασχοληθει ποτε μεχρι στηγμης με εγγυησεις κ τα σχετικα λογο του οτι δεν ειχα καποιο θεμα πριν λιγες μερες ο μαφ μου με αφησε χρονους κ επιδη ετυχε να διαβασω ενα θεμα σε αλλο φορουμ το εψαξα με την εγγυηση κ ετσι λοιπον πηρα τηλ τον προηγουμενο ιδιοκτητη κ τον ρωτησα ποσο καιρο ειχε το αμαξι εγγυηση κ μου ειπε πως ειχε 2 χρονια κ πως μολις το πηρε αυτος εκανε αλλα 3 επεκταση κατευθειαν κ ειχε δωσει 500 ευρο γι αυτο το θεμα τωρα ειναι πως εγω δεν εχω καποιο χαρτι που να το επιβεβαιωνει αυτο με την επεκταση κ ουτε κ ο προηγουμενος ιδιοκτητης το παιδι νομιζε πως ηταν στο αμαξι μαζι με τα αλλα χαρτια εγω κατι τετοιο δεν εχω βρει πουθενα τι να κανω ρε παιδια μηπως ξερετε? κ αν εχει κανει καποιος απο σας επεκταση τι χαρτι ειναι αυτο μηπως ειναι πουθενα μεσα στο bookservice?
αν εχει χαθει θα μου καλυψουν τον μαφ? λογικα θα φαινετε πως εχει πληρωσει το παιδι επεκταση κ πως εχει επεκταση το αμαξι