Wordpress Theme - CSSigniter

Σελίδα 3 από 114 ΠρώτοΠρώτο 123451353103 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 21 μέχρι 30 από 1131

Θέμα: off topic (v3) 9/2011 -....?

Non Serviam Ibiza Admin Zuratharamon Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Jun 2006

Προκαθορισμένο Απ: ibiza cupra

Παιδιά, λίγο ήρεμα και οι δύο.
    Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί την ακούσατε έτσι, αλλά χαλαρώστε σας παρακαλώ.
    Μια λέει ο ένας δε χαλάω τη ζαχαρένια μου μια ο άλλος και συνεχίζετε. Παρατήστε το να πάει στο καλό...
    Καλώς ή κακώς ο γραπτός λόγος εύκολα παρεξηγείτε... ΠΙΣ ΕΝ ΛΟΒ

Όποιος δε θέλει να ασχοληθεί, ας μην ασχοληθεί στην τελική, κανέναν δεν πίεσε ο Jack να του δώσει απαντήσεις.

ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΠΕΡΙΣΣΕΥΟΥΝ ΟΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΙ!
    Πείτε τα με ΠΜ αν θέλετε, κανείς δεν έχει όρεξη να διαβάζει κόντρες.
    Διόρθωση ελληνικών.Τέρμα τα: τελεφτεα, μωλης,τυπωτά,σειμιο ,Εγγατέστισα, χριάζωμαι, γήνετε, φεναιται, ετιση, εινε,καλλιτερο,επηδει, εντιπωσει,αλοιως, αλαξετω, στην εξεις αποψη, ειδιέτερα, ενοητε, πσαχνω οθωνι, εντομεταξει, συκονει,κατευαζεις, ισος οντος, ιπιρεσιες, συνχρονιζει, ηρονια

The externalist... Moderator brwmogazos Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    May 2005

Ρε παλιοπαιδα,

αφηστε το να παει στα κομματια.

Λιγο πολυ εντασεις παντα θα υπαρχουν. Μην χαλαμε καρδιες ομως.

και παει στα κομματια...εγω με τον βαζελο με οποιον και να τσακωθουμε, οι καταρες δεν πιανουν...εσυ τζακ θελεις να μπεις στο Μητσοτακης club. gr?

Ibiza Mania kemmotar Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Oct 2006

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από brwmogazos Εμφάνιση Μηνύματος
    Κερναω καφε ρε..μονος μου ειμαι...και κλαιω
    περκε?

Ibiza Mania vazelos@ibiza Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Dec 2007

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από jack Εμφάνιση Μηνύματος
    ναι στο box το γραψες για τα παιδια οκ σε ποιον αναφεροσουν τοτε οτι γραφει αρλουμπες? για πες μας η θα λες κατι κ θα το παραδεχεσαι κ θα δεχεσαι τις συνεπειες αυτου σαν αντρας η μην το λες γκεγκε κιολας?

κανεις πολυ μεγαλο λαθος σ αυτο που λες ποτε μου δεν θα πω κατι τετοιο στο ξαναειπα δεν εχω προβλημα με κανενα παιδι εδω κ σεβομαι αυτα που μου λενε κ τα ακουω γι αυτο κ ρωταω για να μαθαινω γιατι μ αρεσει να σχολουμε με το αμαξι μου κ να μαθαινω κ να δοκιμαζω πραγματα

ναι οκ ειναι ακυρο το σεταπ μου κανενα προβλημα αποψη σου σεβαστη

εσυ γραφεις οτι θες κ μαλλον εχεις ορεξη για φασαριες εγω αυτο καταλαβα κ το να βαζεις σπιουνιες με τα λογια σου στο να μην απαντανε τα παιδια σε κατι που εχω γραψει εγω η που εχει γραψει αλλος ειναι μεγαλη τσατσια εγω φηλαρακο μου εχω μαθει να με ντομπρος κ οταν εχω καποιο προβλημα με σενα θα το πω σε σενα κ οχι οπως το κανες εσυ οκ? καλο σου βραδυ

κ δεν ειπε κανενας οτι συνομοτει καποιος εναντιον μου εσυ τα λες αυτα εγω δεν εχω κατι με κανενα ουτε κ με σενα νευρα θα χεις μαλλον κ ξεσπας εδω δεν πειραζει
    ρε συ ποσες φορες να στο γραψω ακομα ???
    στο box το γραψα για τα παιδια φωτογραφιζοντας εσενα κ στην συνεχεια το γραψα στο θεμα σου καθαρα κ ξαστερα,
    να το γραψω κ σε καμια αλλη γλωσσα να το καταλαβεις ????

κ σε ποιους να σε σπιουνεψω ρε φιλε? σ αυτους που εδω μεσα με ξερουν 4 χρονια ?? ποιος ο λογος,το σεταπ σου ???

χανεις το νοημα ...... αστο.

ξεκαθαρισε τι θες να κανεις με το αμαξι σου κ υπαρχει κοσμος εδω μεσα που εχει την υπομονη να σε βοηθησει ...
    ΠΟΥΤ@Ν@Σ ΓΙΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ !

batman begins... Moderator frpanagos Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Jun 2008

παιδες ηρεμηστε..

τζακ εγω δεν ειπα οτι βγαζει η ρεβο file για μπεκ -μαφ...

ειπα οτι οσα ρεβο 2 φορανε μπεκ-μαφ(που γνωριζω εγω τουλαχιστον) εχουν 3μπαρο. ανορθοδοξα μεν ,αλλα ετσι δεν πνιγεται το αμαξι στο καυσιμο..

μονον αυτο ειπα.

χαλαρωστε λοιπον και συζητηστε ηρεμα. ομολογουμενος εχεις ενα ''ξεχωριστο'' set up .

θα ηταν πολυ ενδιαφερον λοιπον να βγαλουμε καποια συμπερασματα γι'αυτο, και προς ωφελος σου θα ειναι.

ασε το b.c και κοιταξε το αυτοκινητο να ειναι πρωτα απ'ολα ,απροβληματιστο,αρτια συντηρημενο,και ετοιμοπολεμο..χωρις προβληματα.ολα τα υπολοιπα εδω ειναι,δεν φευγουν... μετα κοιτας για αλλα κολπα...
    go play ...

Ibiza Mania mavras Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Sep 2004

Που τα βρισκεις αυτα και τα γραφεις ποιητη μου?

Κερναω καφε ρε..μονος μου ειμαι...και κλαιω
    Μητσακο, τωρα το ειδα...σορρυ ρε κουκλε αλλη σημερα ηταν κανονικη εργασιμη μερα...γαματα
    θα μιλησουμε

οσο για την ποιηση, με πιανει οίστρος κατα καιρους χεχεχε

Ibiza Mania jack Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Mar 2011

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από vazelos@ibiza Εμφάνιση Μηνύματος
    ρε συ ποσες φορες να στο γραψω ακομα ???
    στο box το γραψα για τα παιδια φωτογραφιζοντας εσενα κ στην συνεχεια το γραψα στο θεμα σου καθαρα κ ξαστερα,
    να το γραψω κ σε καμια αλλη γλωσσα να το καταλαβεις ????

κ σε ποιους να σε σπιουνεψω ρε φιλε? σ αυτους που εδω μεσα με ξερουν 4 χρονια ?? ποιος ο λογος,το σεταπ σου ???

χανεις το νοημα ...... αστο.

ξεκαθαρισε τι θες να κανεις με το αμαξι σου κ υπαρχει κοσμος εδω μεσα που εχει την υπομονη να σε βοηθησει ...
    το σχολειο που εκανες λοιπον τι ηταν ρε φηλε εσυ στο χωριο σου πως το λες αυτο που εκανες? αν το κανε αλλος για σενα θα σου αρεσε? με αυτο που εγραψες ηταν σαν να λες στα παιδια γιατι του απαντατε αφου ρωταει αρλουμπες κ αμφησβητει αυτα που του λετε? την αμφησβιτηση δεν μου ειπες ακομα που την ειδες κ την ξεροκεφαλια μου οσο για το αν σε ξερουν 4 χρονια η 44 πολυ λιγο με νοιαζει προσεξε πολυ καλα τι θα λες για μενα απο δω κ περα

μια χαρα εχω ξεκαθαρησει τι θελω να κανω στο αμαξι μου δεν νομιζω να σε εχω μπερδεψει με κατι οκ?

κ εσυ που εχεις βρει το νοημα πες μου που ειναι να το βρω κ γω γιατι το χασα κ πες μου κ ποιο ειναι το προβλημα σου μαζι μου να στο λυσω εγω δεν σε προκαλεσα ουτε ειπα κατι για να πεις τις καλες σου τις κουβεντες ουτε σε εβαλα να απαντησεις σε κατι με το ζορι κ υλικρινα απορω γιατι τα λες αυτα

κοσμος εδω μεσα υπαρχει κ με εχει βοηθησει με αυτα που μου χει πει κ εμαθα κ 5 πραγματα οταν ομως κανεις τα σχολεια που κανεις εγω νοιωθω ασχημα να ξαναρωτησω οτιδηποτε θελω

παιδια σορυ για το ολο σκηνικο

frpanago δεν ειπα φηλε μου οτι ειπες κατι αλλο για το ηρεμα μεχρι ενα σημειο κρατιεμαι μετα δεν γινετε εχω κ γω νευρα τεσπα εγω μια χαρα ορεξη εχω να συζητησω τα παντα για το αμαξι μου οτι κ να ναι αυτο οπως λες κ συ για να βγαλουμε συμπερασματα γι αυτο παλευω κ βγαζω κ βαζω μπεκ κ ρωταω συνεχεια διαφορα κ γω θελω να δω αν πηγαινει καλυτερα απο ενα αλλο revo stage2 οπως ειναι κ με ποια μπεκ παει καλυτερα κτλπ ε ορεξη εχω κ αφου μ αρεσει να ασχολουμαι βρησκω χρονο κ προσπαθω σηγα σηγα θα δουμε πως παει καλυτερα που καιρδιζει κ που χανει κ θα τα γραψω ολα

φηλε brwmogaze εγω δεν ειχα κ ουτε εχω διαθεση να τσακονομαι κ να χαλιεμαι εδω με κανενα ουτε εχω κατι να μηρασω ουτε εχω καποιο προβλημα με καποιν απο δω ουτε κ προκαλεσα κανενα για να γηνει οτι εγηνε επισεις ποτε μου μεχρι στιγμης δεν εχω καταραστει κανενα ουτε θελω το κακο καποιου οτι κ να μου χει κανει οτι κ να χει γηνει κ ελπιζω να μην αλλαξω μυαλα ποτε κ να καταραστω καποιον

οσο για το club αμα μου δωσεις τα λεφτα του Μητσοτακη πολυ ευχαριστως μπαινω κ γινομαι κ προεδρος χαχα αλλιως μια χαρα ειμαι εδω που ειμαι να μου λειπει

Ibiza Mania jack Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Mar 2011

νο προμπλεμο....την εβγαλα με ταινιες αβερτα και συνεχιζω τετοια ωρα με θριλερ...

Ον τοπικ,

εχει ενδιαφερον του τζακ που εχει και εκκεντρα κτλπ να δουμε πως δουλευει η πως θα δουλεψει στρωτα...

Ισως να πνιγεται το σεταπ του με το ρεβο...αλλα και παλι θα ειχε ενδιαφερον να δουμε εκκεντρο με ρεβο...

Κριμα που μενεις Κρητη τζακ...θα ηταν ολα πιο ευκολα
    μακαρι φηλε μου να μπορουσα να ανεβαινα Αθηνα για καμια βδομαδα να καναμε οτι δοκιμη θελατε εδω εχω βρει μονο ενα παιδι με ibiza cupra με revo stage2 το αμαξι του Μηχαλη δηλ που λεγαμε την αλλη φορα κ εχω μηλησει με το παιδι κ ειπαμε να ανοιξουμε ε πριν 2-3 βδομαδες ηταν το drift king of europe στο λιμανι στο Ηρακλειο ειχα μηλησει με το παιδι να βρεθουμε να πιουμε ενα καφε κ να ανοιξουμε να δουμε διαφορες τελικα την Παρασκευη ειχα πυρετο το Σαββατο το ιδιο κ δεν πηγα ε τωρα παλι εχει πανελληνιο dragster στο τυμπακι 12-13 κ ελπιζω να τα καταφερουμε να βρεθουμε για να δουμε τι διαφορες εχει κ πως παει καλυτερα

The externalist... Moderator brwmogazos Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    May 2005

αν κανεις πατημα με του Μιχαλη, παιξτε για τις ζαντες του και αν τις κερδισεις σου πληρωνω τα μεταφορικα ...

Κανε μου μια χαρη ρε συ...αν πατε βολτα η αν τον δεις..

για ρωτα τον (αν και μουχει πει ο Μιχαλης)...βρισκει πολυ με τις ζαντες αυτες? 7μισαρες δεν ειναι?

Ibiza Mania jack Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Mar 2011

ok φηλε μου θα τον ρωτησω κ θα σου πω μεινε υσηχος δεν ξερω αν ειναι 7μισαρες αλλα θα μαθουμε

Σελίδα 3 από 114 ΠρώτοΠρώτο 123451353103 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Σελιδοδείκτες

Σελιδοδείκτες

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία