Wordpress Theme - CSSigniter

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Αποτελέσματα 11 μέχρι 20 από 20

Θέμα: ΠΑΡΑΞΕΝΟΣ ΘΟΡΥΒΟΣ

Gatoulis Moderator MGL Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Sep 2006

Προκαθορισμένο Απ: ΠΑΡΑΞΕΝΟΣ ΘΟΡΥΒΟΣ

Μια πιο μόνιμη λύση δεν μπορούσαν να σου δώσουν;;;Απλά το κούνησαν και όλα καλά και αν το ξανακάνει,έλα απο εδώ να τα πούμε,λές και έχουμε χρόνο για χάσιμο.

“You don’t want to make the black cat angry”,

Ibiza Mania spirosrsgr Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Jan 2011

Και δεν του βαλανε και σφουγκαρακι

batman begins... Moderator frpanagos Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Jun 2008

πιασ'το με ενα ταιραπ καπου αδερφε,και πηγαινε να του πεις οτι βαριεται πιο πολυ και απο τη βαρεμαρα...
    go play ...

Ibiza New User ratag1987 Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Mar 2011

Σημερα ξεκινησε παλι να το κανει.....Θα το δεχω με tireup εγω...και στο επομενο σερβις θα τα ακουσουν

Ibiza New User ma_NOS Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Jan 2012

Επειδή είχα κ εγω ακριβώς το ιδιο προβλημα το οποιο μαλιστα αρχησε ν υπαρχει μετα τα 5000χλμ.. το εψαξα αρκετα το θεμα γι αυτο κ θα ηθελα να σε ενημερωσω.. ο θορυβος παραγεται απο το σωληνακι της βενζινης π ξεκιναει απο την μηχανη φευγει αριστερα σε μια τρυπα σαν δοχειο κ στην συνεχεια περνάει μεσα απο το σασι του αυτοκινητου κατω απο το αυτοκινητο κ καταληγει στο ντεποζιτο.. οταν βρίσκεται το αυτοκινητο στο ρελαντί αυτο τρεμει κ χτυπαει πανω στο σασι σε σημείο κατω απο το καθησμα του συνοδηγου κ παραγει αυτον τον σπαστικών θορυβο.. εγω εκανα το εξής κ σωθηκα.. εβαλα το αυτοκινητο σε μια ραμπα μπηκα απο κατω κ εβγαλα το δεξι πλαστικο προστατευτικό π ειναι κατω απο το αμαξωμα.. κατευθειαν ειδα τα ΣΩΛΗΝΑΚΙΑ τα οποια περνανε μεσα απο το σασι το οποιο σε εκεινο το σημ3ιό μοιαζει με τετραγωνο σωληνα.. το ενα απο αυτο τρεμει σαν τρελο.. για ν το σταματησω πηρα μπολικο σφουγκαρι κ με μια λαστηχενια βεργα έσπρωξα κομμάτια σφουγκαριου μεσα στο λουκι π σχηματιζει το σασι.. ετσι σταματησε η ταλαντωση γιατι ηρθαν τα σωληνακια σε επαφη με το σφουγκαρι απο τοτε δν ξανακουστηκε ποτε, κ ολα αυτα σε 10 λεπτα μεσα.. ειχα απελπιστει πηγαινα στις αντιπροσωπείες κ μ λεγαν ακομα δν βρηκαμε λύση στο πρόβλημα γι αυτό ειπα πιαστω μονος μ κ πετυχε!! Ελπιζω ν βοηθησα οσο γινετε

Ημ. Εγγραφής
    Jan 2011

Ωραιος ο Μανος θα το μονταρω και εγω γιατι στη Σεατ ακομα το ψαχνουν..

Ημ. Εγγραφής
    Jan 2012

χαιρομαι που βοηθησα με το που βγαλεις το πλαστικο που ειναι απο κατω απο την μερια του συνοδηγου θα καταλαβεις κατευθειαν τι παιζει απλα το προστατευτικο πλαστικο ειναι με πλαστικα μπουλονια πιασμενο γι αυτο προσεχε μην τα σπάσεις κατα το σφίξιμο!!

Ibiza New User Kostantinos Gklekas Avatar
    Ημ. Εγγραφής
    Jun 2011

καλησπερα εχω ενα ibiza 1.2 tsi και ειχα και εγω αυτο το προβλημα με το σωληνακι αλλα διορθωθηκε!!! αλλα τελευταια παρουσιαστηκε ενας αλλος θορυβος!! αν καποιος απο εσας εχει ακουσει εναν θορυβο απο το μοτερ οταν ειναι κρυο μεχρι 2000 στοφες???οταν πηγα και εβαλα σαν παιδι και εγω ενα τελικο στο αμαξι ο μαστορας μου ειπε οτι ειναι απο το σπιραλ και οτι πρεπει να το αλλαξω με ενα aftermarket πιο ενησχυμενο και οτι κανει 80 ευρο!!!!! υπαρχει τετοια περιτωση????
    TAKE THIS!!!
    LiKE THIS!!!!!

Ημ. Εγγραφής
    Jan 2012

αν λες ενα χρινν χρινν που κανει οταν το μαρσαρεις το ακουω και εγω... κατι σαν να ερχετε μεσα απο τον καταλύτη... εγω εχω ενα αλλο προβλημα τωρα τελευταια οταν το βαζω μπροστά κρυο καμια φορα βαρανε για 3" τα οστηρια(μπιέλες) πηγα στην αντιπροσωπια και μου λενε ειναι τελειως φυσιολογικο μεχρι να σήκωσει πιεση το λαδι... αλλα δν το πολυ πιστευω

Ημ. Εγγραφής
    Jan 2011

Μηπως δεν ακους τα οστηρια αλλα το συστημα του αμεσου ψεκασμου που κανει τον ιδιο θορυβο...

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Σελιδοδείκτες

Σελιδοδείκτες

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία