Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από brwmogazos Εμφάνιση Μηνύματος
Ελεος!

Με λιγα λογια δεν σου δινουν περιθωρια...Πας σε τα πετσερη η ψαχνεις μεταχειρα...Τι π@π@ρες...

Μηπως δεν καταλαβε σωστα Πανο?

Ιζι μονο την πλατη δοκιμασες? Το κατω μερος του καθισματος καθολου?

Μεταχειρισμένα σαλόνια έχω βρει σε όλες τις τιμές και για κάποιον που έχει παλιό σχέδιο(τα 14άρια πιο πολύ) είναι ότι πρέπει, τώρα στα facelift αλλάζεις σαλόνι για να έχεις το ίδιο πάλι....
Και το κάτω γιατί είχε ζημιά και εκείνο, όλο σε κομμάτια είναι με σειρά τοποθέτησης και σημείο τοποθέτησης.Σου λέω το αμάξι είναι ξηλωμένο....υπάρχει πάνω μόνον το κάθισμα συνοδηγού και το ταμπλό, ακόμα και κάτω από το ταμπλό είναι όλο λυμένο, πετάλια, ντίζες καπο, μοκέτα, μόνωση, πλαστικά, μικρές πλεξούδες ζώνες, ταπετσαρίες, παράθυρα λάστιχακια κτλ.

Όλα βγήκαν διορθώνονται και ξαναμπαίνουν, άσε τελικά είχα μεγαλύτερο πρόβλημα από ότι περίμενα να βρω.Καλωδιώσεις, μηχανισμοί, ρωγμές σε σασί....άσε μίλησα στο τηλ και μου έβγαλαν κουστούμι πάνω από 1000άρικο και επειδή δεν τα έχω, τα κάνω μόνος, παίρνω μόνο τα ανταλλακτικά.Τα δύσκολα τα έκανα, ένα ακόμα δύσκολο κομμάτι μου έμεινε και αν τα καταφέρω πραγματικά θα βγω να τραγουδάω!
Πάντως ρε παιδιά επειδή μερικοί είστε/είμαστε ψείρες, αν δείτε τι ζημιά έπαθα από χαζό-κουλό λόγο θα κλάψετε.
Αν καταφέρω και θυμηθώ να τραβήξω φώτο, θα σας ανεβάσω με κάνα 2 σημεία που θέλουν προσοχή γιατί είδα ότι είναι παρόμοια και στο ibiza.
Να έχετε το νου σας μην πάθετε ότι και εγώ.

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από mavras Εμφάνιση Μηνύματος
οχι δεν με καταλαβες...
τοσο εχει μονο η ταπετσαρια, το υφασμα δλδ.
αν βαλουμε και αφρολεξ και πλασικα κλπ τοτε βραστα

Σοβαρά μιλάς?????Δώσε συντεταγμένες από την σέατ που ρώτησες να στείλω κάνεναν πύραυλο να τους το κάνω οικόπεδο.
Ρε συ μίλησα με τον δικό μου και μου είπε για πλάτη στο octavia στο 200άρικο αλλά για όλη την πλάτη, γιατί ξέρει το σκίσιμο που έχει και κατάλαβε τι θέλω να κάνω.
Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι κατάλαβε και κατάλαβα για όλη, αλλά επειδή λες έτσι θα πάρω ξανά.Πέραν του ύψους του ποσού, δεν γίνεται να έχουν τόση διαφορά οι 2 μάρκες, εδώ κοινά ανταλλακτικά έχουν.