PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : ΙΝΑ highflow exhaust manifold ... αυτη η αναξιοπιστη ... η απαραδεκτη ...

vazelos@ibiza
28-11-2012, 22:24
Δεν γινοταν φυσικα να μην με βρει κ μενα οτι βρηκε το 90% αυτων που την βαλανε στο αμαξι τους ...

Σημερα προσπαθωντας να ξανατοποθετησω σωστα το κολαρο της τουρμπινας ειδα το 1ο ριγμα ...

Απο αυριο η φωτο κ οταν βγει θα υπαρξει εκτενες φωτορεπορταζ ..

τσαμπα φλατζες,βιδες,εργασια κλπ ....

:fuyou2

brwmogazos
29-11-2012, 10:50
εσκασε μεχρι εξω? Ελεος...

Εστειλα προχθες μηνυμα στον μλκα που μας τις πουλησε και φυσικα σηκωσε τα χερια ψηλα...λεει να απευθυνθουμε απευθειας στο 034Motorsport...γιατι αυτοι τις εμπορευτικαν.

Ριχτους ενα συρμα..αν θες βοηθεια εδω ειμαστε.

vazelos@ibiza
29-11-2012, 13:27
οι πρωτες φωτο ...φανταζομαι ποσα ακομα ριγματα θα χει ..

http://i552.photobucket.com/albums/jj321/panathinaikosgate13/DSC04128.jpg

http://i552.photobucket.com/albums/jj321/panathinaikosgate13/DSC04133.jpg

RpMz
29-11-2012, 14:31
Μάλλον πρέπει να τσιμπήσω κανένα πολυεργαλείο να ετοιμάζω πολλαπλές!!

brwmogazos
29-11-2012, 19:33
Δεν φαινονται καλα ρε συ...εκει στην ενωση με το πλακακι ας το πουμε ο runner εχει σκασει?

Χανει καυσαερια απο εκει? Δεν βλεπω μαυριλες. Ισως ειναι ριγμα απλα Θοδωρη.Πρωτη φορα βλεπω ριγμα εκει...

vazelos@ibiza
29-11-2012, 19:36
Μάλλον πρέπει να τσιμπήσω κανένα πολυεργαλείο να ετοιμάζω πολλαπλές!!
εγω θα συνεχισω την επεξεργασια της μαμα που χα αφησει στην μεση το καλοκαιρι ...

κ φτου κ απ την αρχη το βαλε βγαλε ...

να μην υπαρχει χρημα να βαλουμε μια jbs ρε φουστη ..!!

vazelos@ibiza
29-11-2012, 19:40
Δεν φαινονται καλα ρε συ...εκει στην ενωση με το πλακακι ας το πουμε ο runner εχει σκασει?

Χανει καυσαερια απο εκει? Δεν βλεπω μαυριλες. Ισως ειναι ριγμα απλα Θοδωρη.Πρωτη φορα βλεπω ριγμα εκει...
εκει που λες .. δεν μπορεσα να βγαλω καλυτερη ...

να περιμενω κ αλλο λες ...???

δεν νομιζω ρε Μητσο να μεινει εκει,δεν θ αρχισει ν ανοιγει κ αλλο ??

θα προσπαθησω να το ελεγξω περισσοτερο ...

brwmogazos
29-11-2012, 20:36
Ρε συ ριγματα ειναι .

Αφου δεν εχει σκασει αστο οπως ειναι.

Ριγματα ολες κανουν..ακομα και οι pag parts...το θεμα ειναι αν το ριγμα σκασει και χανεις πιεση τοτε θελεις αλλαγη.

Αστο οπως ειναι. Με το σκεπτικο αυτο ολοι θα αλλαζαμε τουρμπινα καθε 5000 χιλιομετρα :).

αν σκασει θα σου μαυρισει εκει με τον καιρο απο καυσαερια που θα χανει

αστο ως εχει....

RpMz
29-11-2012, 20:44
εγω θα συνεχισω την επεξεργασια της μαμα που χα αφησει στην μεση το καλοκαιρι ...

κ φτου κ απ την αρχη το βαλε βγαλε ...

να μην υπαρχει χρημα να βαλουμε μια jbs ρε φουστη ..!!

Ωραίος, άντε να πέρνουν και άλλοι σειρά!!

Αμα την βάλεις θα βγούν πολλά συμπεράσματα μιας και παίζει να είσαι ο μοναδικός πλέον που θα έχει βάλει και τα δύο!

όσων αφορά για την INA έψαξα λίγο για k04-023 και με τα λεγόμενα του bugder5 όπως και συγκριτικά με μία μαμά πολλαπλή k04, ήταν άθλιες! ( http://forums.subdriven.com/showthread.php?5675749-The-JBS-K04-manifold-reworked )

Sorry για το off-topic!

brwmogazos
29-11-2012, 20:47
Ολες παρουσιασαν θεμα με ριγματα δυστυχως...και οι μλκες απο εγγυηση τιποτα...

zacxanthi
31-01-2013, 13:25
χαχαχα...για 1η φορα εισαι απο τους τελευταιους που παθαινεις κατι Θοδωρε...
εγω την εχω στην ακρη κ καθεται η πολλαπλη εδω κ 1 χρονο...οχι μονο ραγισε αλλα εχει πιτσκαρει τοσο που κανει τραμπαλα...

πρεπει να βρουμε καλο μηχανουργειο να τις στειλουμε για κολημα...αρκει να αξιζει κ η τιμη...

vazelos@ibiza
31-01-2013, 13:33
χαχαχα...για 1η φορα εισαι απο τους τελευταιους που παθαινεις κατι Θοδωρε...
εγω την εχω στην ακρη κ καθεται η πολλαπλη εδω κ 1 χρονο...οχι μονο ραγισε αλλα εχει πιτσκαρει τοσο που κανει τραμπαλα...

πρεπει να βρουμε καλο μηχανουργειο να τις στειλουμε για κολημα...αρκει να αξιζει κ η τιμη...
μονο κολημα ??? τι να πρωτοφτιαξεις ???

ο ξαδερφος την ειχε πανω 2000χλμ κ για να την βαλω την πλανιαρα γιατι εκανε τραμπαλα ..

οταν τα φτυσει τελειως κ βγει παει καδο .... ηδη γινεται επεξεργασια στην μαμα ... φουλ ροικη !!

zacxanthi
31-01-2013, 13:39
μονο κολημα ??? τι να πρωτοφτιαξεις ???

ο ξαδερφος την ειχε πανω 2000χλμ κ για να την βαλω την πλανιαρα γιατι εκανε τραμπαλα ..

οταν τα φτυσει τελειως κ βγει παει καδο .... ηδη γινεται επεξεργασια στην μαμα ... φουλ ροικη !!

να σου στειλω την δικη μου μανησια να κανεις ροικη....εγω βαριεμαι τοσο οσο δεν παει...

mavras
31-01-2013, 22:49
και η δικη μου βγηκε με ριγματα...
επικ φειλ αυτη η αγορα...

zacxanthi
05-02-2013, 13:04
να δωσω μια ιδεα...αν τις μαζεψουμε ολοι κ στειλουμε ολοι μαζι μια επιστολη στο 034 που τις εμπορευεται...λετε να βγει καμια ακρη???

αδικα δλδ πεταξαμε τοσα λεφτα κ μας εγραψαν στο πουτσο τους???

ποσοι εχουμε παρει κ απο που...

zacxanthi - 034motosport
mavras -
brwmogazos - (ασχετα που την πηρε ο vazelos μετα)...

polgti
05-02-2013, 14:35
Το θέλουν το κράξιμό τους.

Υ.γ.Για πολλαπλές για την μαμά τουρμπίνα εκτός απο jbs που είναι πανάκριβη τι άλλες επιλογές υπάρχουν εν τέλη?

zacxanthi
05-02-2013, 14:37
καμια επιλογη...μονο σε χειροποιητη...ολες ειναι το ιδιο...ολες οι μαντεμενιες σπανε...jbs, ina, kinetic, tig art...

polgti
05-02-2013, 14:54
Κρίμα τόσα χρονια που κυκλοφορει το 18άρι να μην εχει βρεθεί αξιόπιστη λύση για πολλαπλές.

Τα BΤ δεν εχουν θέμα με μαντεμένιες τυπου pagparts κτλ?

brwmogazos
05-02-2013, 15:15
Pag parts = 600 ευρω οσο εχει ενα χταποδι....αλλα διχως ριγματα και μλκιες...γιαυτο και βλεπεις τα περισσοτερα εχουν Pag.

Παιζουν και οι spa στα σκαρτα 300 ευρω ξερω. Δεν ξερω για ριγματα παντως.
Με 650 φτιαχνεις χταποδι αλλα φοβασαι μην ραγισει...ασε χεστα...

Για ΒΤ υπαρχουν σοβαρες εταιριες με ποιοτικα cast...αλλα για Κ03ς πχ ψευτοδουλειες με μικρο κοστος.

Εγω ειχα παραγγειλει 3. Μια για τον Μαβρα και 2 για εμενα απο την ΙΝΑ...και τελικα τις εμπορευοταν απλα απο το 034. Την μια την πηρε ο Βαζελος και την αλλη ενα πολο Βορεια Ελλαδα-γνωστος κοτνρακιας αν δεν απατωμαι...

Οταν προσεγγισα τον Issaam της INA για τις πολλαπλες και οχι μονο μια φορα αλλα αρκετες γιατι μου εστειλε και πραγματα για το ΒΤ σεταπ με εγραψε στα @@ του και μου ειπε στο 034 ΑΝ βρεις ακρη...Προσφατα τον επρηξα παλι και κλειδωσε το θεμα στο seat cupra net...σαχαχαχαχα ....

ΑΠο εκεινον τις πηρα οχι απο το 034....οτι ναναι....

ABARTHBOY
08-02-2013, 10:20
παιδια μου προκαλει μεγαλη απορεια αυτη η πολλαπλη!! εχω δει φωτο και φαινεται οπτικα μια χαρα !! βλεπω παρουσιαση ζαχαρια στο power οπου την αναφερει και οτι την φοραει και εχει περασει και 4 400ria!! και κοντρες!! αλλα βλεπω εδω οτι και αυτο αντιμετωπισε θεματα!!! προφανως οταν τις πηρατε κανατε group buy!! σωστα???? δεν σας εδωσαν εγγυηση??
χυτες πολλαππλες μαντεμενιες αν θυμαμαι καλα πρεπει να κανει και o ns racing(σε α σταδιο κοκκινο cupra στο power) αλλα και ο boulekos αν θυμαμαι καλα!!!!

brwmogazos
08-02-2013, 11:57
ναι ειχαν χυτες και εδω Ελλαδα. Ο μπουλεκος σιγουρα αποσο θυμαμαι.

εγγυηση @@ δινουν...μολις εγινε η στραβη πχ εμενα αμεσα ο τυπος της ΙΝΑ αρχισε τις π@π@ρολογιες οτι φταιει το 034 και να περιμενω να φτιαξουν νεο cast...περιμενα περιμενα και @@...μετα του ειπα στειλε την μαμα με ροικη...@@ παλι...μετα που το εκανα ΒΤ μου εδινε πολλαπλη με πατημα Τ3 διχως εξτερναλ στην μιση τιμη...αχαχα φυσικα και του ειπα οχι. Ηθελε να κανουμε προτζεκτ καρ το δικο μου με κομματια σε τιμη κοστους...τον εγραψα στα τομπολινια μου και πλεον δεν ασχολειται ΚΑΝ...τα πουστρακια.

mavras
08-02-2013, 23:50
το εγραψα πριν το γραφω παλι, η αγορα της ΙΝΑ ηταν EPIC fail...απο αποδοση ηταν καλη, αλλα η αντοχη στον χρονο ηταν τραγικη...

vazelos@ibiza
01-04-2013, 18:25
ελα τα γεννητουρια !!!

http://i552.photobucket.com/albums/jj321/panathinaikosgate13/DSC04134_zps99f09b00.jpg

μετα απο ενα χρονο.... θα παρει τον πουλο ...

brwmogazos
02-04-2013, 08:26
Γιατι δεν κανουμε ενα ντου στο 034 να του πουμε για τα χαλια της? Να δουμε τι θα απαντησουν?

zacxanthi
02-04-2013, 08:33
εγω ειμαι μεσα...
ποσοι μαζευομαστε???

εγω - brwmogazos - mavras - vazelos...ποιοι αλλοι???

ABARTHBOY
02-04-2013, 09:18
ρε παιδια και να κανετε???? τι πιθανοτητα να εχει ευτυχη καταληξη???? αλλα σφαξιμο σαν μαρουλι στον βαζελο!!!!
ερωτηση!! λες μετα απο εναν χρονο τον πουλο!!
εννοεις οτι την εβαλες πριν ενα χρονο και την πετας τωρα ??
η οτι θα την αφησεις εναν χρονο ακομα??? κοινως οσο αντεξει?? δεν χανει πολλα καυσαερια???
παιδια αυτες τις ρωγμες στις πολλαπλες πως τις περνετε χαμπαρι??? χανει πιεση??? αναβει check??? να μαθαινουμε τιποτα!!

vazelos@ibiza
02-04-2013, 10:06
ενα χρονο αντεξε ... μονο στο ρελαντι προ το παρον ακουγετε να ξεφυσαει οταν ειναι κρυο .. οταν ζεσταθει ολα οκ.

μεσα για το ντου !!!

υγ 50Ε μου βγαινουν φλατζες βιδες,μολις τα παρηγγειλα....

brwmogazos
02-04-2013, 10:30
εγω ειμαι μεσα...
ποσοι μαζευομαστε???

εγω - brwmogazos - mavras - vazelos...ποιοι αλλοι???
Του μαυρα, και τις 2 δικες μου (αρα κατα συνεπεια και του βαζελου) εγω τις παραγγειλα. Αρα ο Issam απο την ΙΝΑ που μου τις εστειλε σε εμενα εχει ας το πουμε κοψει αποδειξη (@@) Ο ιδιος σηκωσε τα χερια ψηλα και ειπε πριν καιρο οτι το 034 ειναι ο προμηθευτης.... Το μονο υποθετω που μπορει να γινει ειναι να γραψετε τι προβλημα αντιμετωπισε ο καθενας, το ιδιο και εγω, με μπολικο φωτογραφικο υλικο φυσικα και οπου βγαλει. Εγω πλεον δεν εχω στα χερια μου καποια απο αυτες. Η μια ειναι στ αχερια του Βαζελου και η αλλη πηγε Αλεξανδρουπολη αν δεν απατωμαι. Μπορω να βοηθησω σε οτι θελετε.

mavras
02-04-2013, 22:09
φωτο απο την δικη μου μπορω να σας ανεβασω. Τα ιδια σκ@τ@ ειναι...

brwmogazos
03-04-2013, 06:43
Εγω ειχα γραψει και στο thread του seat cupra net αρα υπαρχει μπολικο υλικο και περιγραφη εκει επισης...

vazelos@ibiza
10-04-2013, 00:34
http://i552.photobucket.com/albums/jj321/panathinaikosgate13/2013-04-09152719_zps857b19e9.jpg

http://i552.photobucket.com/albums/jj321/panathinaikosgate13/2013-04-09152643_zps27e7cb99.jpg

http://i552.photobucket.com/albums/jj321/panathinaikosgate13/2013-04-09152627_zps04687786.jpg

λιγο ηθελε να κοπει στην μεση ....

brwmogazos
10-04-2013, 06:42
οτι ναναι.... :( Αυτοι θα πεταξουν σποντες οτι ισως δουλευες φτωχο μειγμα κτλπ εκτιμω ... :p

zacxanthi
10-04-2013, 11:54
εγω την δικη μου την εστειλα για κολημα...μολις την παρω πισω θα σας πω εντυπωσεις...
εμενα δεν προλαβε να γινει σαν του Θοδωρου γιατι την εβγαλα...αλλα τα ραγισματα ειναι ακριβως στα ιδια σημεια...

vazelos@ibiza
10-04-2013, 15:39
εγω την δικη μου την εστειλα για κολημα...μολις την παρω πισω θα σας πω εντυπωσεις...
εμενα δεν προλαβε να γινει σαν του Θοδωρου γιατι την εβγαλα...αλλα τα ραγισματα ειναι ακριβως στα ιδια σημεια...
εγω αυτο το βαλε-βγαλε δεν το ξανακανω ... ολα σχεδον τα πανω παξιμαδια τα βγαλαμε με πατεντες κ ωρες ολοκληρες

mavras
10-04-2013, 16:15
για τα πανω παξιμαδι ειχα ακουσει πολλα καντηλια απο τον μαστορα μου κατα την εγκατασταση...

χρωσταω φωτο και εγω...

vazelos@ibiza
10-04-2013, 16:27
για τα πανω παξιμαδι ειχα ακουσει πολλα καντηλια απο τον μαστορα μου κατα την εγκατασταση...

χρωσταω φωτο και εγω...
Που να δει στην απεγκατασταση τι γινεται .....

απ την πανω πλευρα,στα 8 παξιμαδια τα 5 βγηκαν με σφυρι καλεμι ... ευτυχως εκτος απ τα παξιμαδια δεν ειχα αλλες απωλειες.

brwmogazos
10-04-2013, 18:54
2 φορες μου την ελυσε.Εχει περασει λοιπον απο αυτο το σταδιο αλλα αποσο θυμαμαι δεν παιδευτηκε...

mavras
10-04-2013, 23:34
2 φορες μου την ελυσε.Εχει περασει λοιπον απο αυτο το σταδιο αλλα αποσο θυμαμαι δεν παιδευτηκε...
Το ιδιο και σε εμενα. Δεν παιδευτηκε (ο ιδιος μαστορας ειναι)

brwmogazos
11-04-2013, 06:20
Το ιδιο και σε εμενα. Δεν παιδευτηκε (ο ιδιος μαστορας ειναι)

Αποτι θυμαμαι τον βοηθαει το πολυγωνο-κλειδι που εφτιαξε-στραβωσε μονο γιααυτη την χρηση :D

zacxanthi
12-04-2013, 08:05
κοιτα...εγω την εβαλα κ εβγαλα πανω απο 3 φορες...για ασχετους λογους...ποτε δεν αξιωθηκαμε να την τροχησουμε στα 2 σημεια που δεν μπανει πολυγωνο ή καρυδακι κ αναγκαστηκα παιδευομασταν με το γερμανικο...ποτε δεν ειχα θεμα με τα παξιμαδια...κ τα ειχαμε καργαρει κιολας...

την δουλεια θα την κανω σπιτι μιας κ δεν χρειαζεται ραμπα...μολις εχω την πολλαπλη στα χερια μου κολημενη θα σας την δειξω...ετοιμη ειναι απο οτι μου ειπαν απλα θελει πλανιαρισμα κ θα ειμαστε κομπλε...

brwmogazos
12-04-2013, 10:15
Συγκολληση σε μαντεμι...Ενδιαφερον Ζαχαρια ελπιζω να μην σου ραγισει με τον καιρο παλι :)

zacxanthi
12-04-2013, 10:39
ο χρονος θα δειξει Δημητρη...το μονο καλο της υποθεσης ειναι οτι δεν χρειαζεται συνεργειο κ το κανω σπιτι...οποτε γλυτωνω περιτα εξοδα...

ABARTHBOY
12-04-2013, 11:57
ο χρονος θα δειξει Δημητρη...το μονο καλο της υποθεσης ειναι οτι δεν χρειαζεται συνεργειο κ το κανω σπιτι...οποτε γλυτωνω περιτα εξοδα...
ζαχαρια μια ερωτηση παροτι ειμαι μηχανικος δημ εργων αποσα ξερω οι κολλησεις σε μαντεμι αντεχουν μεχρι μια θερμοκρασια και ειναι επιφοβες να ξανακοπουν η να δημιουργησουν τασεις κατα το κολλημα και να σχιστει διπλα! απλα δεν στο ευχομαι γιατι ειναι βλακεια αλλα δεν ειναι επιφοβο το κολλημα??? η οσο αντεξει μιας και την πληρωσες την πολλαπλη???

zacxanthi
12-04-2013, 12:05
σωστος σε οσα ειπες...εχω γνωση οτι μπορει να ανοιξει ξανα κ να διαλυθει...αλλα μιας κ θα πληρωσω μονο το κολημα...κ η πολλαπλη καθοταν ειπα να κανω το εγχειρημα αυτο...
αλλωστε αν δεν κανουμε τετοιες δοκιμες δεν θα υπηρχε εξελιξη σε τπτ...
οταν μπει επανω θα δειξει ο χρονος ποσο θα αντεξει...

vazelos@ibiza
12-04-2013, 12:11
σωστος σε οσα ειπες...εχω γνωση οτι μπορει να ανοιξει ξανα κ να διαλυθει...αλλα μιας κ θα πληρωσω μονο το κολημα...κ η πολλαπλη καθοταν ειπα να κανω το εγχειρημα αυτο...
αλλωστε αν δεν κανουμε τετοιες δοκιμες δεν θα υπηρχε εξελιξη σε τπτ...
οταν μπει επανω θα δειξει ο χρονος ποσο θα αντεξει...
αντε κ μετα θα στειλω κ την δικη μου να την φτιαξεις .... μολις ειναι ετοιμη σου λεω διευθυνση να ρθεις να την βαλεις στ αμαξι ...

δεν ξερω γιατι παιδευτηκε τοσο ο ηλιας ... δεν ξεβιδωνε καμια βιδα σχεδον .. κ ολες γιναν χαλια επειδη δεν τις επιανε κλεδι,
χτυπηθηκαν απ τι δοκιμες,οποτε μετα σφυρι καλεμι για να βγουν..

brwmogazos
22-09-2013, 10:04
Ρε παιδες, χθες ειπα να ξυσω παλιες πληγες και μιλησα με τον Λαζλο απο το 034.

Το Story λοιπον εχει ως εξης...

Εβγαλαν πολλαπλη εισαγωγης για τα 1.8Τ σε καλη τιμη και ζητησα προσφορα με μεταφορικα για Ελλαδα. Ζητησα καλυτερη τιμη γιατι του εγραψα πηρα απο την ΙΝΑ την πολλαπλη τους η οποια ραγισε (2 τεμαχια) και μου εφυγαν 1200 δολλαρια σε μαστορες και αγορα και και και και παροτι τους ειχα στειλει μειλ παλιοτερα δεν μου απαντησε κανεις...Μου ειπε οτι μονο μια εξτρα χρεωση 5% θα μπορουσε να μου κανει και για τις πολλαπλες να μιλησω με αυτον που μου τις πουλησε για replacement Parts...αχαχαχαχααχ....Ο τυπος που μου τις πουλησε ομως λεει εγω δεν ασχολουμαι και μιληστε απευθειας με 034 αχαχαχα και κλειδωσε και το θεμα στο σεατ κουπρα νετ....Λεω επειδη παιζουν με τα λεφτα μας και γενικοτερα γιατι ειναι τσογλανακια και παιζουν με την τσεπη μας να τους κανω-ουμε ενα μικρο flame thread για να γινουν λιγο ρομπα. Εμεις δεν προκειται να κερδισουμε τιποτα πιστευω (εκτος και αν μας στειλουν αλλες 2 αχαχαχα, αλλα να παρουν λιγο τον πουλο και να γινουν ρομπα σε κανενα vortex που διαβαζουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ....
Τι λετε? να ανοιξω θρεντ του στυλ...Ραγισμενες πολλαπλες... INA και 034 σηκωνουν τα χερια ψηλα...λογικα και αλλοι θα γραψουν....

brwmogazos
22-09-2013, 10:14
http://www.seatcupra.net/forums/showthread.php?t=388297

Δεν βαριεσαι...εριξα μια τουφεκια ηδη.

(Δεν ειμαι κ@υλωμενος Κυριακατικα...απλα σκοτωνω λιγη ωρα στην δουλεια σημερα....)

mavras
22-09-2013, 10:39
εκανα ενα ποστ και εγω εκει σημερα.
σιγα μην βγει τιποτα μητσε!

MGL
22-09-2013, 11:51
Θα κάνω και εγώ Πόστ αλλα τι;;

brwmogazos
22-09-2013, 12:07
δεν βαριεσαι...ρε σεις το θεμα ειναι να σκασουμε μυτη στο Vortex...απλα εχουν πολλα αγγλακια το ιδιο προβλημα και θελω να μαζευτουν μερικοι απο εκει και να ριξω μετα συρμα στο Vortex.

Ο τυπος απο 034 μου ειπε μολις στειλεις e-mail στον Ισαμ που μου τις εστειλε φροντισε να με συμπεριλαβεις...Δεν ξερω αν θα βγει κατι...αλλωστε εγω δεν εχω καμια στην κατοχη μου πλεον. Δεν το κανω για εμενα αλλα για αυτους που τις πηραν.

Fantomas
23-09-2013, 01:55
Απο Αγγλία σας φαινόταν υπερβολή τότε για την άλλη πολλαπλή. JBL εαν θυμάμαι καλά...

Επίσης δείτε και την απάντηση απο ΙΝΑ...

nive
23-09-2013, 05:39
Jbs ειναι οι αλλες πολλαπλες.

mavras
23-09-2013, 06:55
Σιγά μην είναι κ Harman Kardon...
Άσε που δεν φαινόταν μόνο υπερβολή, ήταν κιόλας... Εξάλλου το πρόβλημα δεν είναι μόνο ότι άνοιξαν, αλλά ότι οι υπεύθυνοι σφυριοιζουν αδιάφορα.

Fantomas
23-09-2013, 09:20
Σιγά μην είναι κ Harman Kardon...
Άσε που δεν φαινόταν μόνο υπερβολή, ήταν κιόλας... Εξάλλου το πρόβλημα δεν είναι μόνο ότι άνοιξαν, αλλά ότι οι υπεύθυνοι σφυριοιζουν αδιάφορα.

Όπως λέγονται τεσπα, το θέμα είναι ότι αυτές είχαν αστοχία ή όχι; Εαν ναι, καμία aftermarket για 03ς δεν ήταν τις προκοπής. Εαν όχι, τότε δεν ήταν καθόλου υπερβολή..

just my 0.02$ as you say...

cupramania
23-09-2013, 10:02
Την jbs την εχω βαλει εγω θα διξει ποσο θα αντεξει στο χρονο.

zacxanthi
23-09-2013, 10:05
την πουτσα μας την εριξε ο 034 με την κωλοπολλαπλη κ η ΙΝΑ σαν εταιρεια κανουν τους κινεζους...
τι περιμενετε απο κινεζικες δουλειες που τις πουλανε για αμερικανικες...

αλλα φταιμε κ εμεις...που παμε στους ξενους...βεβαια κ τα δικα μας τα λαμογια αν τους πεις να σου φτιαξουν μια πολλαπλη θα ζητησουν κανα 1000αρικο...

nive
23-09-2013, 10:12
Jbs ftw. Απ'οσο εχω διαβασει αντεχουν και αξιζουν την 600αρα.
Απο περιεργεια ποσο κοστιζαν οι ΙΝΑ?

Cupramania ποσο καιρο την φορας? Τεκικα με ακουσες και αφησες τα μαγειρεματα με πλακακια-χταποδια κλπ!!

Υ.γ. Ζαχαρια γνωστοτατος μου ζητησε για χταποδι στο υβριδιο 1800!!!

brwmogazos
23-09-2013, 10:57
Νομιζω οτι εξαντλησαμε τοτε τοθεμα πολλαπλης εξαγωγης...και ζυγισαμε τα γιατι και τα πως της JBS...αλλωστε δεν φορουσε κανεις πολλαπλη εξαγωγης και το ρισκο το γνωριζαμε. Γιατι δεν σπανε και οι ATP ομως σαν τις 034?

Οσο για την απαντηση απο τον Ισαμ,,,,ας γελασω....4 χρονια τωρα οπως λεει δεν εδωσε λυση...τομονο που μου ειχε πει ειναι να μου πλασαρει καποια hardware οταν αποφασισα να το κανω ΒΤ για promotion της εταιριας τους και αρνηθηκα...Ο ενας τα ριχνει στον αλλο...

Επισης ενα σκασμο φοτος ειχα και ανεβασα μερικες στο πρωτο thread...τωρα ζηταει φοτο ο τυπος...οτι ναναι....γιαυτο και δεν ξαναπαιρνω τιποτα απο αυτους και ας τα εμπορευονται απλα...γιατι δεν πηρα μονο πολλαλες....μπιελες, αντλια καυσιμου και και και....

mavras
23-09-2013, 11:11
Όπως λέγονται τεσπα, το θέμα είναι ότι αυτές είχαν αστοχία ή όχι; Εαν ναι, καμία aftermarket για 03ς δεν ήταν τις προκοπής. Εαν όχι, τότε δεν ήταν καθόλου υπερβολή..
just my 0.02$ as you say...
εχεις δικιο...τοτε επρεπε να ζητησουμε την γνωμη σου για να κανουμε τις ιδιες πατατες που εχεις κανει και εσυ με το δικο σου...sorry, next time mate!

ασε τις μετα Χριστον προφητείες κατα μερους γιατι δεν προσφερουν τιποτα ουσιαστικο.

just MY $0.02, as Ι tend to say...

Απο περιεργεια ποσο κοστιζαν οι ΙΝΑ?
περι τα 220-250 ευρω τοτε. Η Jbs εφτανε τα 600 οποτε το ρισκο αξιζε τον κοπο και το κοστος!
προσεξε να δεις Νικο, τοτε το κοστος ηταν σχετικα μικρο και το ρισκο ηταν σχετικα μεγαλο και ξεραμε/ηξερα οτι καποτε θα ανοιγε, αργα ή γρηγορα. Το θεμα λοιπον δεν ειναι αν η πολλαπλη ηταν για του φουτσο, αλλα για την συμπεριφορα του πωλητη/κατασκευαστη και για αυτο γινεται και ολη η κουβεντα.
εξαλλου εδω και πολυ καιρο εχω πει οτι η συγκεκριμενη αγορα ηταν epic fail απο μερους μου και δεν καταλαβαινω (που τα καταλαβαινω δλδ) τα επικριτικα και δεικτικα σχολια που γινονται κατοπιν εορτης, απλα για να γινουν και μεινουν οι εντυπωσεις.

εμενα ο Μαυροειδακος μου ειπε περι τα 600 για χταποδι, με δεδομενο οτι, αναλογα την χρηση, θα ανοιξει καποτε. Σε αλλες εποχες, που ειχα και αλλη ορεξη, μπορει να το εβαζα, πλεον ομως δεν υπαρχει λογος. Το μαμα μαντεμι φτανει και περισσευει.

+1 στον Ζαχαρια βεβαια...

brwmogazos
23-09-2013, 11:18
εχεις δικιο...τοτε επρεπε να ζητησουμε την γνωμη σου για να κανουμε τις ιδιες πατατες που εχεις κανει και εσυ με το δικο σου...sorry, next time mate!

ασε τις μετα Χριστον προφητείες κατα μερους γιατι δεν προσφερουν τιποτα ουσιαστικο.

just MY $0.02, as Ι tend to say...

περι τα 220-250 ευρω τοτε. Η Jbs εφτανε τα 600 οποτε το ρισκο αξιζε τον κοπο και το κοστος!
προσεξε να δεις Νικο, τοτε το κοστος ηταν σχετικα μικρο και το ρισκο ηταν σχετικα μεγαλο και ξεραμε/ηξερα οτι καποτε θα ανοιγε, αργα ή γρηγορα. Το θεμα λοιπον δεν ειναι αν η πολλαπλη ηταν για του φουτσο, αλλα για την συμπεριφορα του πωλητη/κατασκευαστη και για αυτο γινεται και ολη η κουβεντα.
εξαλλου εδω και πολυ καιρο εχω πει οτι η συγκεκριμενη αγορα ηταν epic fail απο μερους μου και δεν καταλαβαινω (που τα καταλαβαινω δλδ) τα επικριτικα και δεικτικα σχολια που γινονται κατοπιν εορτης, απλα για να γινουν και μεινουν οι εντυπωσεις.

εμενα ο Μαυροειδακος μου ειπε περι τα 600 για χταποδι, με δεδομενο οτι, αναλογα την χρηση, θα ανοιξει καποτε. Σε αλλες εποχες, που ειχα και αλλη ορεξη, μπορει να το εβαζα, πλεον ομως δεν υπαρχει λογος. Το μαμα μαντεμι φτανει και περισσευει.

+1 στον Ζαχαρια βεβαια...

Τοτε ειχα αφησει την μια πολλαπλη στον Μαυροειδακο να της παρει μετρα και να την αντιγραψει σε SS αλλα το κεντρικο πλακακι - θαλαμος θα ηταν πανακριβος στην κατεργασια-κατασκευη...δεν αξιζε.

Η μονη για την οποια ακουγονται καλα λογια ειναι μια ανοξειδωτη σωληνωτη, δεν θυμαμαι ακριβως εταιρια η οποια εχει φαει ξυλο σε αρκετα σεταπ και δεν εχει ξεψυχισει ακομη... και εχει κανα 250αρι ευρω νομιζω...
την κοιταγα προσφατα. Μολις βρω ινφο θα γραψω.

Τελος το νεο cast που μου εγραφε ο Ισααμ στις συζητησεις μας απο msn ακομα το περιμενουμε...τωρα κανει τον κινεζο....

cupramania
23-09-2013, 11:36
Νικολα την φοραω περιπου ενα εξαμηνο μεχρι στιγμη δεν εχει κανει κατι αλλα πιστευω ειναι νωρις ακομα θα διξει.

nive
23-09-2013, 12:10
Παναγιωτη δυστυχως η οχι ο,τι αγοραζεις παιρνεις. Με 200-250 δεν μπορει να παρεις κατι το τοσο ποιοτικο και αν αυτο γινει θα'χει γινει επειδη ετυχε.
Αλλο 600 αλλο παρακατω απο το υποδιπλασιο!! Φυσικα ο χρονος θα δειξει και αν οι jbs αξιζουν.
Το χταποδι μεσες-ακρες ξερουμε πως καποτε ανοιγει...τουλαχιστον εγω αυτο ακουω,μπορει σε καποιον αυτο ν'ακουστει τραβηγμενο αλλα αυτο βλεπω απ'οσους εχουν-ειχαν βαλει φτιαχτο χταποδι. Ο Θανασης φοραει χταποδι (cupradanny) και αν θυμαμαι καλα εχει ταλαιπωρηθει πολυ.
Το αλλο,το θεμα επικοινωνιας και επαγγελματισμου ειναι τελειως διαφορετικο,το μονο που μπορειτε να κανετε ειναι να τους κραξετε παντου με αποτελεσμα να εκμηδενιστουν οι πιθανοτητες να κοροιδεψουν κι'αλλους.
Φιλικα παντα...η 03s εχει ροικοτατη πολλαπλη. Προσωπικα παντα πιστευω με μια λειανση του εσωτερικου-οχι ροικη- με σκοπο να χαθουν τα "σπυρακια" που μπλοκαρουν τα καυσαερια,ειναι πολυ αξιοπιστη και αποδοτικη. Μην βγαζουμε απο την μυγα ξυγκι..για 03s μιλαμε οχι για κ16 πχ που μμια πολλαπλη η ενας κωλος την κανουν πολυ πιο αποδοτικη και ασφαλη απο θερμοκρασιες.
Καταλαβαινω και συμφωνω με καποια παιδια που θελουν να τελειωσουν μια 03s απλα τα παντα εχουν το τιμημα τους.

zacxanthi
23-09-2013, 12:22
Νικο η πολλαπλη απο την ΙΝΑ απο τις 4000 μεχρι τους κοφτες ηταν επιπεδα καλυτερη απο την μαμα...μονο στα χαμηλακ μεχρι τις 3500-4000 στροφες ειναι τζουφια-αδεια...
κοστος νομιζω στα 300 ευρω ειχε βγει κ οχι 200 ή 250...
εμενα μου κρατησε σχεδον 2 χρονια...κ πιστευω δεν θα ειχε προβλημα αν δεν αναγκαζομουν να την βγαλω επειτα απο αλλη ζημια που ειχα παθει..

σιγουρα η μαμα ειναι αρκετη...αλλα οι λεπτομεριες ειναι που κανουν την διαφορα κ μετα καποιοι ψαχνουν για ποντικιες κ ποντικια...

τεσπα...την πατησαμε σαν "πρωτοστατες" εγω ο dirty κ ο mavras...αλλα ετσι ειναι η βελτιωση...αλλου την πατας κ αλλου εισαι ο τυχερος...

το μεγαλο λαθος την ΙΝΑ ειναι οτι η πλακα ειναι ενιαια κ οχι κομμενη οπως ειναι η μαμα...με αποτελεσμα να μην απορροφαει τις στρεβλωσεις εκει κ να ραζιζει στις ενωσεις...

εγω παντως αν μου εδινα δωρο μια ΙΝΑ θα την ξαναεβαζα...κ δεν θα εδινα 600+ που ζητανε οι απατεωνες οι Αγγλοι που αντεγραψαν την πολλαπλη απο τους Αιγυπτιους...

mavras
23-09-2013, 14:52
Νικο θα συμφωνησω σε ολα οσα γραφεις!! σε ολα ομως!
οπως ειπα παραπισω ομως το κοστος ηταν μικρο οποτε το ρισκαρισα. Εμενα δεν με χαλασε οτι ανοιξε η πολλαπλη, εμενα με χαλαει οτι καναμε μαγκες την ΙΝΑ και την 034 με τα ωραια ευρω μας και τωρα σφυριζουν αδιαφορα...
κατα τα αλλα μου την σπαει απιστευτα να δεχομαι υψηλη κριτικη, μετα απο τοσο καιρο και αφου εχω παραδεχθει οτι ηταν fail η ολη φαση. Επειδη εγω ειμαι ανοιχτο βιβλιο σε οτι, μικρο ή μεγαλο, εχει γινει στο αυτοκινητο και συζηταω τα παντα ανοιχτα δεχομενος τα καλοπροαιρετα σχολια, κριτικη και μαλιστα κακοπροαιρετη δεν δεχομαι απο κανεναν, ειδικα απο την στιγμη που οτι κανω το κανω μονος μου και δεν ζηταω ουτε δανεικα ουτε τιποτα. οποτε τα δεικτικα σχολια τα απορριπτω αμεσα και σαφως τα καυτηριαζω.
αυτα και τελος με το θεμα της ΙΝΑ.

Ζαχαρια, θυμαμαι οτι ειχαμε πληρωσει σχεδον 250 ευρω, αλλα μπορει και να θυμαμαι λαθος...Τωρα βεβαια τι 250? τι 300? και τα δυο ποσα επιβεβαιωνουν αυτο που λεει ο Νικος οτι δλδ με κλ@νιες δεν βαφεις αυγα.

nive
23-09-2013, 15:40
Ζαχαρια εγω ειχα δρομολογισει την jbs για την κ04. Οχι,για τα 10-12 αλογα που υποσχονταν οι Αγγλοι αλλα γι'αυτο που λες,δυναμη ψηλα και φυσικα πτωση θερμοκρασιων!. Θεμελιωδη αρχη των τουρμπο ελευθερωνεις εισαγωγη-εξαγωγη και παιζεις μπαλα.
2χρονια δεν ειναι λιγα και ισα-ισα λυση αποδοτικη-οικονομικη που αν δεν σου κατσει ξαναβαζεις μαμα και τελος. Λογικο ν'αδειασει χαμηλα τ'αμαξι.
Υ.γ. Αιγυπτιους η Ισραιλιτες?

nive
23-09-2013, 15:42
Παναγιωτη αυτο που λεει ο Ζαχαριας εχει τεραστια βαση. Το να κανεις "πειραματα" για να εξελιξεις ενα σετ απ οχι σε project car αλλα στο προσωπικο σου οχημα θελει κακαλα και φυσικα αν δεν σου βγει πληρωνεις το μαρμαρο...το αν ειναι καποιος σε πει ποντικι πραγματικα με αφηνει αδιαφορο.
Συμφωνω σ'αυτα που λες...τελικα υπαρχουν αντιεπαγγελματιες και εκτος ελλαδισταν. Να τα λεμε κι'αυτα...

vazelos@ibiza
23-09-2013, 23:42
Πηγα κ γω να ποσταρω τις φωτος .... λουκετο εριξε ο τρομπας !

Fantomas
24-09-2013, 08:08
Νικο θα συμφωνησω σε ολα οσα γραφεις!! σε ολα ομως!
οπως ειπα παραπισω ομως το κοστος ηταν μικρο οποτε το ρισκαρισα. Εμενα δεν με χαλασε οτι ανοιξε η πολλαπλη, εμενα με χαλαει οτι καναμε μαγκες την ΙΝΑ και την 034 με τα ωραια ευρω μας και τωρα σφυριζουν αδιαφορα...
κατα τα αλλα μου την σπαει απιστευτα να δεχομαι υψηλη κριτικη, μετα απο τοσο καιρο και αφου εχω παραδεχθει οτι ηταν fail η ολη φαση. Επειδη εγω ειμαι ανοιχτο βιβλιο σε οτι, μικρο ή μεγαλο, εχει γινει στο αυτοκινητο και συζηταω τα παντα ανοιχτα δεχομενος τα καλοπροαιρετα σχολια, κριτικη και μαλιστα κακοπροαιρετη δεν δεχομαι απο κανεναν, ειδικα απο την στιγμη που οτι κανω το κανω μονος μου και δεν ζηταω ουτε δανεικα ουτε τιποτα. οποτε τα δεικτικα σχολια τα απορριπτω αμεσα και σαφως τα καυτηριαζω.
αυτα και τελος με το θεμα της ΙΝΑ.

Ζαχαρια, θυμαμαι οτι ειχαμε πληρωσει σχεδον 250 ευρω, αλλα μπορει και να θυμαμαι λαθος...Τωρα βεβαια τι 250? τι 300? και τα δυο ποσα επιβεβαιωνουν αυτο που λεει ο Νικος οτι δλδ με κλ@νιες δεν βαφεις αυγα.

Πάμε πάλι.. Εάν η JBS αντέχει χωρίς τσίου τότε δεν είναι υπερβολή τα 500 Ευρώ (εγώ τόσο θυμάμαι τιμή τότε που μου είχατε πει για την παραγγελία). Εάν όχι τότε καμία aftermarket δεν αξίζει!

Αυτό λέω και δεν θέλω να το παίξω μ.Χ. προφήτης!

Οι Άγγλοι τι λενε για περίπτωση αστοχίας, καλύπτουν με εγγύηση;

nive
24-09-2013, 08:15
Εδω σου λεει ο αλλος του'ριξε λουκετο!

brwmogazos
24-09-2013, 12:07
Επειδη αποτι θυμαμαι μονο εγω ειχα μιλησει με JBS στα 550 ευρω εβγαινε +μεταφορικα...κατι τετοιο.

Οι JBS εμφανισαν θεματακι με λασκαρισμενες βιδες ομως......

ABARTHBOY
24-09-2013, 12:34
ρε παιιδα ποιες ειναι οι επιλογες που εχει καποιος για πολλαπλη εξαγωγης αν δεν θελει αν παει σε χταποδι-πολλαπλη??
1) Μαμα (δεν σπαει δεν χαλαει και εχει μαι αλφα ροικοτητα)
2) μαμα ported( καθεσαι και λειανεις το εσωτερικο της μαμα για να σπασεις τις αστοχιες,στην ουσια κανεις μια ροικη μονος σου η σε μηχανουργειο με αμφιβολο αποτελεσμα!! αλλοι εχουν δει καλα αποτελεσματα αλλοι καταφεραν να την μεγαλωσουν τοσο την μαμα που εσπασε στο πρωτο πατημα λογω λεπτων τοιχοματων)
3) ΙΝΑ- απο οτι λετε περιορισμενη ζωη αλλα ειχε ενα αλφα αποτελεσμα ειδικα στις ψηλες στροφες!!και μικρο κοστος!!
4) JBS -μεγαλο κοστος αλλα ειχαν και αυτες θεματα
5) SPA(νομιζω??)- ακριβες αλλα αντιπροσωπευονται στην ελλαδα νομιζω απο Unitronic η cargate revo δεν θυμαμαι!
6) BOULEKOS-δεν εχω δει εδω σε εσας καμμια αλλα ο stavros 28r που φοραει απο μπουλεκο το μονο θεμα που εχει ειναι οτι ξεσφιγκει που και που
7) αλλη χειροποιητη -δεν εχω δει και καμμια αλλη αλαλ αν υπαρχει πεστε!
αυτες δεν ειανι οι επιλογες?? κοινως δεν θα τις λεγαμε και σοφες!! ολες εχουν απο καποιο κουσουρι

brwmogazos
24-09-2013, 14:44
5) οι σπα δεν ειναι για μαμα μοτερ. Ειναι για Τ25 πατημα γκαρετ αρα τις ξεχνας.

Καταρχας μιλας για πολλαπλες εξαγωγης γενικοτερα η για Κ03ς πολλαπλες?

Μαντεμενιες η σωληνωτες?

Καπου με μπερδεψες.

οι επιλογες ενα σωρο....ειδικα σε χταποδια αμετρητες ρε συ...το θεμα ειναι οτι με τα χταποδια παιζουν διαφοροι παραγοντες για το αν θα σου ραγισει η οχι και ειναι μεγαλυτερο το ρισκο.

Για πολλαπλες μαντεμενιες σε Κ03ς ειναι ελαχιστες οι επιλογες και τις ξερουμε λιγο πολυ ολοι. Για το μοτερ μας ειναι πολλες οι επιλογες και Αμερικη η Pag parts ειναι αυτη που εχει πουλησει περισσοτερο. 600 ευρω μου στοιχισε οσο ενα χταποδι σχεδον. Οι spa αμερικα δεν προτιμουνται. Αλλωστε εχουν την μιση τιμη απο τις Pag. Τα χταποδια δινουν και παιρνουν στο Αμερικα..full race και αλλες πολλες εταιριες...τις μαντεμενιες πολλαπλες οπως θα δεις σιγα σιγα τις βαζουν στην ακρη αρκετοι αν και η PPT βλεπω αλλαξε το σχημα στην πολλαπλη της...

Ενας vband κωλος Tial με την νεα πολλαπλη της PPT σιγουρα θα βελτιωνε το σπουλ αλλα αυτα ειναι να τα αγοραζεις εξαρχης αλλιως θες ενα σκασμο λεφτα και παλι. (Ξυνομαι παλι αχαχαα)

Για σωληνωτες επισης ελαχιστες και δεν τις εχει δοκιμασει σχεδον κανεις Ελλαδα...

Γενικοτερα πολλαπλη εξαγωγης ελαχιστοι πηραμε για Κ03ς σεταπ...μετρημενοι στα δαχτυλα και ο καθενας εβγαλε τα συμπερασματα του.

Εγω με αυτα που ειδα παλι θα εβαζα πολλαπλη εξαγωγης σε Κ03ς...ακομα και χταποδι αλλα με υβριδιο να την εκμεταλλευτω στο επακρο.

polgti
24-09-2013, 14:53
Ο μπουλέκος κάνει μαντεμένια πολλαπλή για κ03ς;
Εγγύηση δίνει ;
Νομίζω είχα ακούσει ενα κ03ς με πολλαπλή μπουλέκου , μπορεί βέβαια να κάνω και λάθος.

cupramania
24-09-2013, 14:56
Εγω παντως που την πηρα πριν 6 μηνες μου πηγε 550 μαζι με μεταφορικα και οταν τους ρωτησα για εγγυηση μου ειπαν οτι εχει 2 χρονια οτι και να παθει αλλα μου ειπαν δεν εχει συμβει σε κανενα κατι,απο εντυπωσεις χαμηλα δεν εχασε το αμαξι καθολου σπουλαρει την τουρμπινα χαμηλα και φυσικα ψηλα εδωσε αρκετα ειδα αισθητη διαφορα,θυμιζω ειμαι υβριδιο,αν αυτο εχει σημασια.

ABARTHBOY
24-09-2013, 16:46
5) οι σπα δεν ειναι για μαμα μοτερ. Ειναι για Τ25 πατημα γκαρετ αρα τις ξεχνας.

Καταρχας μιλας για πολλαπλες εξαγωγης γενικοτερα η για Κ03ς πολλαπλες?

Μαντεμενιες η σωληνωτες?

Καπου με μπερδεψες.

Για πολλαπλες μαντεμενιες σε Κ03ς ειναι ελαχιστες οι επιλογες και τις ξερουμε λιγο πολυ ολοι. Για το μοτερ μας ειναι πολλες οι επιλογες και Αμερικη η Pag parts ειναι αυτη που εχει πουλησει περισσοτερο. 600 ευρω μου στοιχισε οσο ενα χταποδι σχεδον. Οι spa αμερικα δεν προτιμουνται. Αλλωστε εχουν την μιση τιμη απο τις Pag. Τα χταποδια δινουν και παιρνουν στο Αμερικα..full race και αλλες πολλες εταιριες...τις μαντεμενιες πολλαπλες οπως θα δεις σιγα σιγα τις βαζουν στην ακρη αρκετοι αν και η PPT βλεπω αλλαξε το σχημα στην πολλαπλη της...

Ενας vband κωλος Tial με την νεα πολλαπλη της PPT σιγουρα θα βελτιωνε το σπουλ αλλα αυτα ειναι να τα αγοραζεις εξαρχης αλλιως θες ενα σκασμο λεφτα και παλι. (Ξυνομαι παλι αχαχαα)

Για σωληνωτες επισης ελαχιστες και δεν τις εχει δοκιμασει σχεδον κανεις Ελλαδα...

Γενικοτερα πολλαπλη εξαγωγης ελαχιστοι πηραμε για Κ03ς σεταπ...μετρημενοι στα δαχτυλα και ο καθενας εβγαλε τα συμπερασματα του.

Εγω με αυτα που ειδα παλι θα εβαζα πολλαπλη εξαγωγης σε Κ03ς...ακομα και χταποδι αλλα με υβριδιο να την εκμεταλλευτω στο επακρο.
μιλαω καθαρα για πολλαπλη εξαγωγης μαντεμενια!! αν και η σωληνωτη δνε θα χαλαγε κανεναν πιστευω!
αλλα εχουν αλλο κοστος!! για κλασικο μαντεμι μιλαω!! αυτο για τις spa δεν το ηξερα!! αλλα νομιζω ειχα δει spa σε ΤΤ 225 οκ φοραει κ04 αλλα υπεθεσα οτι θα εχει και για μας!!

ABARTHBOY
24-09-2013, 16:52
Ο μπουλέκος κάνει μαντεμένια πολλαπλή για κ03ς;
Εγγύηση δίνει ;
Νομίζω είχα ακούσει ενα κ03ς με πολλαπλή μπουλέκου , μπορεί βέβαια να κάνω και λάθος.
o μπουλεκος εκανε σιγουρα!! κια σου εκανε οτι πατημα ηθελες!! αλλα νομιζω και ο τσακανικας σε ενα κοκκινο ibiza cupra που ειχε παρουσιαστει στο power α σταδιο ειχε αλλαξει πολλαπλη! τωρα δικια του η ειχε παραγγειλει σε καποιον εξατμισα δεν ξερω! παντως ηταν στο τευχος που εδειχνε 2 λυσεις σε καθε τυπο αυτοκινητου-κινητηρα! light turbo vs big turbo! καπως ετσι!